Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Roman LachbaumWP SportoweFakty / Karol Słomka / Na zdjęciu: Roman Lachbaum

Młody Rosjanin trenuje z ROW-em Rybnik. To on podpisze kontrakt?

Michał Wachowski
Michał Wachowski
ROW Rybnik pochwalił się na swoim fanpage'u internetowym, że wraz z drużyną trenował w czwartek nowy zawodnik. Chodzi o 19-letniego Rosjanina, Romana Lachbauma, który ma ważny kontrakt z KSM-em Krosno.

Wobec zawieszenia za doping Grigorija Łaguty, rybniczanie uzupełnili już swoją kadrę, pozyskując Rory'ego Schleina. Nie zamierzają jednak na tym poprzestać. Wiceprezes klubu, Maciej Kołodziejczyk mówił ostatnio, że ROW Rybnik rozważa zakontraktowanie utalentowanego zawodnika, o którym nie mówi się wiele w mediach. Możliwe, że miał na myśli właśnie Romana Lachbauma.

19-latek uważany jest za spory talent. Obecnie ma dziewiątą średnią biegopunktową w Rosji - 1,739. Warto podkreślić, że ma on podpisaną umowę z KSM Krosno, ale nie dostał w tym sezonie szansy na pokazanie się w meczu ligowym. ROW Rybnik nie wspomina na razie o tym czy zdecyduje się go wypożyczyć. Wiadomo natomiast, że młody zawodnik uczestniczył w czwartkowym treningu.

W teorii Rosjanin mógłby wskoczyć do składu na niedzielny mecz w Grudziądzu. Zwłaszcza, że z powodu kolizji terminów i meczu na Wyspach Brytyjskich do Polski nie przyjedzie na to spotkanie Rory Schlein. Rybniczanie mogą dokonać wzmocnienia, gdyż do końca lipca otwarte jest okno transferowe.

ZOBACZ WIDEO Stadion Orła Łódź robi wrażenie. Zobacz na jakim jest etapie (WIDEO)

Czy zakontraktowanie Lachbauma to dobry pomysł?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (7):

Wszystkie komentarze (7)

Komentarze (7)

PRZEJDŹ NA WP.PL