WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Dragan Visnjic / Jurica Pavlic na jednym kole

Fogo Unia pozyskała nowego zawodnika! To jego powrót do Leszna

Michał Wachowski
Michał Wachowski
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Fogo Unia postanowiła uzupełnić swój skład w czasie lipcowego okna transferowego. Kontrakt z klubem z Leszna podpisał Chorwat Jurica Pavlic.

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>
Dla doświadczonego zawodnika jest to powrót do Fogo Unii. Występował on już wcześniej w tym klubie w latach 2007-2012. Ostatnio jego kariera się zatrzymała i nie startował w rozgrywkach ligowych w naszym kraju.

Leszczynianie zdecydowali się na ten krok, gdyż nie wiadomo czy zdolny do jazdy w lidze będzie w tym sezonie Nicki Pedersen. Duńczyk trenował co prawa w ostatnim tygodniu na torze, ale nie podjął jeszcze decyzji, czy wróci na dobre do ścigania.

- Wiele zawdzięczam klubowi z Leszna, startowałem w barwach Unii kilka lat i to był wspaniały okres i czas w moim życiu. Po telefonie od moich przyjaciół z klubu i krótkiej rozmowie zdecydowałem się na podpisanie umowy z Unią Leszno. Miło, że pamiętają o mnie w Lesznie. Mam tu wielu przyjaciół i zawsze będę tam chętnie wracał - powiedział po parafowaniu umowy Jurica Pavlic.

- Musieliśmy przeanalizować rynek zawodniczy i podjąć decyzję kogo ewentualnie zakontraktować w okienku transferowym. Wybór padł na dobrze znanego i lubianego Juricę. Chorwat dobrze zna nasz tor i w sytuacji awaryjnej na pewno nam pomoże - wyjaśnił prezes Piotr Rusiecki.

ZOBACZ WIDEO Budowa nowego stadionu Orła z lotu ptaka. Widok jest imponujący! (WIDEO)Czy Unia Leszno dokonała dobrego wyboru?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (15):

    Pokaż więcej komentarzy (12)
    PRZEJDŹ NA WP.PL