WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Łukasz Łagoda / Żużlowcy MRGARDEN GKM-u Grudziądz

Kontuzja zawodnika GKM-u Grudziądz. Zabraknie go w meczu ze Spartą Wrocław

Radosław Wesołowski
Radosław Wesołowski
W czwartkowych zawodach w ramach Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w Rybniku upadek zanotował żużlowiec zespołu z Grudziądza - Mike Trzensiok. Ma lekkie wstrząśnienie mózgu i odpocznie od żużla.

Do zdarzenia z udziałem Mike'a Trzensioka doszło w 12. biegu zawodów. Zawodnik MRGARDEN GKM-u Grudziądz kilka minut nie podnosił się z toru, jednak na szczęście wstał o własnych siłach. Jak się okazało po badaniach, nie doszło do żadnych złamań. Junior jest jedynie poobijany i ma lekkie wstrząśnienie mózgu.

Czeka go teraz na pewno kilka dni przymusowej przerwy od żużla. W związku z tym Trzensiok nie wystąpi w piątkowym spotkaniu PGE Ekstraligi. O godz. 19:00 GKM powalczy o jak najlepszy wynik we Wrocławiu z Betard Spartą.

Przypomnijmy, że grudziądzanie podchodzą do meczu na Stadionie Olimpijskim bardzo poważnie i do składu wraca Kai Huckenbeck. W sobotę w turnieju par zdobył on dla reprezentacji Niemiec 12 punktów z dwoma bonusami i pozytywnie zaskoczył. W klubie liczą na powtórkę.

ZOBACZ WIDEO Filmik promujący finał Lotos MPPK w Ostrowie Wlkp. (WIDEO)Kup bilet na wielki finał Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Czy brak Mike'a Trzensioka jest osłabieniem dla GKM-u?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (16):

    Pokaż więcej komentarzy (13)
    PRZEJDŹ NA WP.PL