Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jacek FrątczakWP SportoweFakty / Tomasz Jocz / Jacek Frątczak

O co chodziło Jackowi Frątczakowi? Menedżer Get Well wyjaśnia kulisy protestu

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
Jacek Frątczak po jedenastym wyścigu meczu pomiędzy Get Well Toruń a Włókniarzem Vitroszlif CrossFit Częstochowa złożył protest. Dotyczył on gaźnika Leona Madsena. Co w ten sposób chciał zyskać menedżer gospodarzy?

- W tym wszystkim chodziło przede wszystkim o czas - mówi nam menedżer Get Well Toruń. - Musieliśmy przełożyć silnik z jednej ramy do drugiej. Normalna przerwa była na to zbyt krótka - dodaje Jacek Frątczak

Menedżer gospodarzy w szczegóły wchodzić nie chciał. Nie powiedział, który zawodnik potrzebował dodatkowej przerwy. Wiemy jednak, że chodziło o jego komfort. Żużlowiec Get Well czuł się lepiej na konkretnej ramie i na konkretnym podwoziu. Stąd wzięło się całe zamieszanie. Torunianie potrzebowali dodatkowych dziesięciu minut i w ten sposób udało się je zyskać.

Frątczak podkreśla, że wszystko zostało zrobione zgodnie z regulaminem, a przy okazji udało się uciąć spekulacje. - Ostatnio było wiele dyskusji na temat różnych zawodników - wyjaśnia menedżer. - W ten sposób rozwialiśmy różne wątpliwości. To poszło zresztą na nasz koszt i zamknęło temat. Po co plotkować, jak można coś sprawdzić w oficjalny sposób i w zgodzie z regulaminem. W tym przypadku to wydarzyło się tak naprawdę przy okazji - przekonuje menedżer.

Gospodarze osiągnęli protestem swój cel, ale niedzielny mecz nie potoczył się później po ich myśli. W decydujących momentach spotkania goście z Częstochowy byli drużyną zdecydowanie lepszą. Wygrali 49:41 i wywieźli z Torunia trzy punkty.

ZOBACZ WIDEO Maksym Drabik: Na świętowanie nadejdzie czas po sezonie

Czy Frątczak postąpił właściwie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (54):

 • Kamil Kita Zgłoś
  Kara 40 000 zł i by się tej łajzie odechciało!! 1 liga 1 liga 1 liga frajerstwu się należy. Nie pomoże ujęcie punktów Rybnikowi. Gdyby nie ciężka sytuacja Torunia to nigy ale to
  Czytaj całość
  nigdy nie złapano by Łaguty !!!!!
  • pacio 1982 Zgłoś
   Frątczak zachowywał sie jak debil.
   • karol3414 Zgłoś
    Myślę, że po takim oficjalnym wyznaniu Frątczaka, GKSŻ powinna nałożyć na niego i kluby przez niego aktualnie prowadzone, zakaz składania protestów technicznych. Ja rozumiem, że
    Czytaj całość
    jeśli coś wydaje się podejrzane to się sprawdza ale nie rozbieramy sprzętu przeciwnikowi tylko po to żebyśmy mieli więcej czasu na przygotowanie swojego sprzętu. To jest po prostu chamstwo.A co do takich sytuacji, może GKSŻ powinna rozważyć wprowadzenie np. 10 minutowej przerwy na żądanie drużyny, przysługiwała by jedna taka przerwa na drużynę.
    Wszystkie komentarze (54)

    Komentarze (54)

     Wszystkie komentarze (54)
     PRZEJDŹ NA WP.PL