Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Michael Jepsen Jensen WP SportoweFakty / Michał Szmyd / Michael Jepsen Jensen

Zamieszanie z Jepsenem Jensenem. Duńczyk nie zachował się profesjonalnie

Konrad Marzec
Konrad Marzec
Get Well przystąpił do meczu z Włókniarzem (41:49) poważnie osłabiony. Dodatkowego stresu przysporzył menedżerowi z Torunia Michael Jepsen Jensen, który pojawił się w parkingu tuż przed zawodami.

Trzeba przyznać, że od początku pracy w Get Well Toruń, Jacek Frątczak nie ma łatwego zadania. Ze składu na niesamowicie ważne niedzielne spotkanie z Włókniarzem Vitroszlif CrossFit Częstochowa wypadł Adrian Miedziński, oprócz tego wciąż brakuje lidera - Grega Hancocka. Jakby tego było mało, o poranku przyszła wiadomość o problemach z przybyciem na Motoarenę Michaela Jepsena Jensena (Duńczyk wybrał się bez paszportu na lotnisko w Sztokholmie i nie został wpuszczony do samolotu). Ostatecznie wszystko skończyło się szczęśliwie, ale konsekwencje mają zostać wyciągnięte.

- Muszę z zawodnikiem porozmawiać, bo nie może być tak, że ktoś zapomina dokumentów jadąc na ważne zawody. Powiem szczerze - to są rzeczy, które nie mają prawa się przytrafić zawodowcom. Sytuacja jest jaka jest, stresu co nie miara, a my stajemy na głowie żeby to ratować. Proszę sobie wyobrazić co by było, jakbyśmy mieli jechać ZZ-ką przy braku liderów - komentuje Jacek Frątczak.

Duńczyk zdołał w końcu dotrzeć do parku maszyn przed spotkaniem i w meczu z Lwami pojechał. Jego osiem punktów nie wygląda najgorzej, ale nie był on w stanie nawiązać skutecznej walki z liderami Włókniarza, którzy w piętnastym biegu pokonali jego oraz Pawła Przedpełskiego 5:1 i ustalili wynik spotkania na 49:41 dla swojego zespołu, co stawia drużynę z Torunia w niemal podbramkowej sytuacji.

ZOBACZ WIDEO Budowa nowego stadionu Orła z lotu ptaka. Widok jest imponujący! (WIDEO)

Czy Michael Jepsen Jensen powinien zostać ukarany za tę sytuację przez klub?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (18):

Wszystkie komentarze (18)

Komentarze (18)

×
    Wszystkie komentarze (18)
    PRZEJDŹ NA WP.PL