WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Michał Szmyd / Na zdjęciu: Adrian Miedziński

Zapadła decyzja w sprawie występu Adriana Miedzińskiego w Rybniku

Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
Wyjaśniła się kwestia występu Adriana Miedzińskiego w niedzielnym meczu PGE Ekstraligi pomiędzy KS ROW Rybnik a Get Well Toruń. Doświadczony żużlowiec nadal nie uporał się z kontuzją ręki i w niedzielę nie zobaczymy go na torze w Rybniku.

Wejdź na TYPER.WP.PL i obstawiaj wyniki meczów MŚ!

Adrian Miedziński zmaga się z kontuzją ręki od kilku tygodni. Zawodnik Get Well Toruń nabawił się urazu podczas meczu ligowego z Ekantor.pl Falubazem Zielona Góra w połowie czerwca. Doznał wtedy złamania kości łokciowej oraz promieniowej.

Z powodu urazu Miedziński wycofał się z turnieju SEC w Hallstavik, nie wystąpił też w ostatnim spotkaniu ligowym na Motoarenie przeciwko Włókniarzowi Vitroszlif CrossFit Częstochowa. 31-latek znalazł się jednak w składzie awizowanym na starcie z KS ROW Rybnik.

Według informacji portalu WP SportoweFakty, w sobotę zapadła decyzja, że Miedziński nie wystąpi w spotkaniu z rybnickimi Rekinami. Ręka zawodnika Get Well Toruń nadal nie jest w pełni sprawna i mogłaby nie wytrzymać trudów niedzielnej rywalizacji.

Informację o absencji Miedzińskiego w Rybniku potwierdził nam też menedżer Aniołów - Jacek Frątczak. W tej sytuacji pod numerem czwartym w składzie toruńskiej ekipy zobaczymy Grzegorza Walaska. Warto dodać, że niedzielny mecz jest niezwykle ważny w kontekście utrzymania obu zespołów w PGE Ekstralidze. Jeśli Rekiny z Rybnika pokonają toruńską drużynę i zdobędą punkt bonusowy, to Get Well zostanie zdegradowany do niższej ligi.

ZOBACZ WIDEO Żużlowa prognoza pogody
Polecamy:
ŻUŻEL NA ŚLĄSKIM - bilety już od 19 zł! SPRAWDŹ >>>

Czy Get Well Toruń pokona KS ROW Rybnik?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (140):

    Pokaż więcej komentarzy (137)