WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Michał Szmyd / Adrian Miedziński

Zapadła decyzja w sprawie występu Adriana Miedzińskiego w Rybniku

Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
Wyjaśniła się kwestia występu Adriana Miedzińskiego w niedzielnym meczu PGE Ekstraligi pomiędzy KS ROW Rybnik a Get Well Toruń. Doświadczony żużlowiec nadal nie uporał się z kontuzją ręki i w niedzielę nie zobaczymy go na torze w Rybniku.

Adrian Miedziński zmaga się z kontuzją ręki od kilku tygodni. Zawodnik Get Well Toruń nabawił się urazu podczas meczu ligowego z Ekantor.pl Falubazem Zielona Góra w połowie czerwca. Doznał wtedy złamania kości łokciowej oraz promieniowej.

Z powodu urazu Miedziński wycofał się z turnieju SEC w Hallstavik, nie wystąpił też w ostatnim spotkaniu ligowym na Motoarenie przeciwko Włókniarzowi Vitroszlif CrossFit Częstochowa. 31-latek znalazł się jednak w składzie awizowanym na starcie z KS ROW Rybnik.

Według informacji portalu WP SportoweFakty, w sobotę zapadła decyzja, że Miedziński nie wystąpi w spotkaniu z rybnickimi Rekinami. Ręka zawodnika Get Well Toruń nadal nie jest w pełni sprawna i mogłaby nie wytrzymać trudów niedzielnej rywalizacji.

Informację o absencji Miedzińskiego w Rybniku potwierdził nam też menedżer Aniołów - Jacek Frątczak. W tej sytuacji pod numerem czwartym w składzie toruńskiej ekipy zobaczymy Grzegorza Walaska. Warto dodać, że niedzielny mecz jest niezwykle ważny w kontekście utrzymania obu zespołów w PGE Ekstralidze. Jeśli Rekiny z Rybnika pokonają toruńską drużynę i zdobędą punkt bonusowy, to Get Well zostanie zdegradowany do niższej ligi.

ZOBACZ WIDEO Żużlowa prognoza pogody

Czy Get Well Toruń pokona KS ROW Rybnik?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (140):

    Pokaż więcej komentarzy (137)