Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Władysław Komarnicki jako pierwszy w historii trafił dokładną kolejność finału Grand Prix WP SportoweFakty / Tomasz Jocz / Władysław Komarnicki jako pierwszy w historii trafił dokładną kolejność finału Grand Prix

Władysław Komarnicki: Niech Falubaz cieszy się, że ma remis

Michał Wachowski
Michał Wachowski
Derbowe starcie Falubazu ze Stalą zakończyło się remisem (45:45). - Muszę pogratulować całej gorzowskiej drużynie, że pojechała tak dobrze. Falubaz może się cieszyć, że wyszarpał ten wynik - powiedział na gorąco po meczu Władysław Komarnicki.

Podobnie jak wcześniej w Gorzowie, starcie Ekantor.pl Falubazu ze Cash Broker Stalą było niezwykle wyrównane. Koniec końców żadna z drużyn nie zdobyła punktu bonusowego. Honorowy prezes klubu z Gorzowa, Władysław Komarnicki komplementował po zawodach dwóch zawodników.

- Gratulacje za ten wynik należą się całej drużynie i trenerowi Stanisławowi Chomskiemu. Szczególnie chciałem jednak pochwalić Bartka Zmarzlika i Rafała Karczmarza. Pierwszy po raz drugi w derbowej rywalizacji uratował nam meczowy remis. Nasz junior znów stanął natomiast na wysokości zadania i dołożył cenne pięć punktów. To dobry prognostyk na przyszłość - ocenia Komarnicki.

Nasz rozmówca przyznaje w każdym razie, że odczuwa nieznaczny niedosyt. - Przed biegami nominowanymi prowadziliśmy czterema punktami i wygrana była na wyciągnięcie ręki. Falubaz powinien naprawdę cieszyć się, że tego meczu nie przegrał. Gospodarze uratowali się akcją Patryka Dudka z czternastego wyścigu. W piętnastym nic by już nie zrobili, bo jechał nasz Bartek Zmarzlik i sięgnął po pewną wygraną. Szkoda mi tego, że Iversen w tym przedostatnim biegu stracił na ostatniej prostej drugą lokatę. Przy tak mocnych i wyrównanych drużynach, proste błędy są wykorzystywane - dodaje.

Władysław Komarnicki apelował przed meczem o to, by zielonogórzanie i trener Marek Cieślak przygotowali tor do walki. Z satysfakcją przyznaje, ze jego prośby zostały wysłuchane. - Widziałem już wiele meczów, gdy chodził tylko krawężnik, a walki na dystansie praktycznie nie było. Dlatego tym bardziej cieszę się, że w Zielonej Górze przygotowano tak dobrą nawierzchnię. To było święto sportu, a zawody mogły podobać się wszystkim, także kibicom przed telewizorami - puentuje Komarnicki.

ZOBACZ WIDEO Artur Siódmiak wielkim fanem żużla (WIDEO)

Kto wygra dwumecz, jeśl zespoły te spotkają się w półfinale?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (48):

 • FALUBAZ VITO Zgłoś
  Komarnicki bucu ukraiński, buta waszych sfrustrowanych i zdołowanych goszofskich makówek, nie obliguje do konwersacji z inteligencją zielonogórskich F(P)anów. Zawsze wychodzisz przed
  Czytaj całość
  szereg, szkoda że po meczu wiosennym w kobylogórce tak długo musieliśmy czekać na Twoje wypocinki - trzymaj się prezio Czołgisto z cygarem.
  • Patomorfolog Zgłoś
   Pseudo stadion zamilkł po meczu , Bartek ucieszył te rozpalone mordy , a jeszcze szybciej ten stadionik opustoszał co było widać w TV.
   • ciechu Zgłoś
    śmieszny kolo... najpierw, że Falubaz wydarł ten remis to niech się cieszą. Potem do Zmarzlika, że uratował remis... I że mecz do wygrania był hahaha. Dla ZG też był do wygrania.
    Czytaj całość
    Zmarzlik nie był tego dnia poza zasięgiem... Komarnickiemu brakuje ogłady. Rozumiem, kocha swoją Stal. Ale kiepsko prognozuje z tego powodu.
    Wszystkie komentarze (48)

    Komentarze (48)

    ×
     Wszystkie komentarze (48)
     PRZEJDŹ NA WP.PL