Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Rune HoltaWP SportoweFakty / Tomasz Sieracki / Na zdjęciu: Rune Holta

Stal - Włókniarz: Częstochowianie zaskoczeni gorzowskim torem (komentarze)

Marcin Malinowski
Marcin Malinowski
Cash Broker Stal Gorzów nawet bez Nielsa Kristiana Iversena bez problemów rozbiła Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa 57:33. Goście nie mogli odnaleźć się na torze Stadionu im. Edwarda Jancarza.

Stanisław Chomski (trener Cash Broker Stali Gorzów): Wynik okupiony stratą zawodnika, którego najprawdopodobniej nie zobaczymy już w tym sezonie. To jest smutne. Cieszę się bardzo z postawy młodzieżowców. Determinacja była duża. Zdawaliśmy sobie sprawę, że nie możemy się potknąć. Liderzy bardzo fajnie jechali. Mimo wysokiego wyniku, było wiele ciekawych wyścigów, które w drugiej fazie meczu potrafiliśmy odwracać na swoją korzyść po przegranych startach.

Lech Kędziora (trener Włókniarza Vitroszlif CrossFit Częstochowa): Naprawdę było to ciekawe spotkanie i myślę, że drużyna gospodarzy, która była faworytem tego meczu, pokazała dobry żużel. Nie mogliśmy się dostosować do warunków panujących na torze. Szukaliśmy przełożeń, a nasi liderzy też nie punktowali tak, jak byśmy sobie tego życzyli. Brakowało nam ducha. Uzbieraliśmy tylko 33 punkty. Zespół z Gorzowa jest bardzo silną ekipą, zresztą jechali na swoim torze. My nie pokazaliśmy nic ciekawego. Taki jest ten sport, że gospodarze, faworyci wygrywają. Gratuluję gorzowianom zwycięstwa i życzę im sukcesu w play-offach.

Bartosz Zmarzlik (Cash Broker Stal Gorzów): Bardzo się z tego cieszę, że ta praca z trenerem i teamem nie idzie na bok, tylko procentuje w jakiś sposób i jest poprawa.

Rune Holta (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa): Gratuluję zespołowi z Gorzowa. Zrobili bardzo dobrą robotę i pokazali nam, jak są dobrzy. Musieliśmy twardo walczyć o każdy punkt i zrobiliśmy, co w naszej mocy. To bardzo ważne dla nas, ale nie było to wystarczające. Stal jest kompletną drużyną i pokazali, że mogą walczyć o medale. Tor był naprawdę dobrze przygotowany. Nieco nas zaskoczył na początku, bo było dużo luźnego materiału. Byliśmy zdezorientowani co do ustawień, ale po pewnym czasie rozgryźliśmy to i szło nam lepiej. Zawsze może być lepiej. Zmarzlik, jak i pozostali z Gorzowa to dobrzy żużlowcy, ale nie mogę się pogodzić z tym, że z nimi przegrałem. Jechali naprawdę dobrze.

ZOBACZ WIDEO Stadion Orła Łódź robi wrażenie. Zobacz na jakim jest etapiePOLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

Czy zgadzasz się z opinią trenera Chomskiego, że było wiele ciekawych wyścigów w meczu Stal - Włókniarz?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (6):

Wszystkie komentarze (6)

Komentarze (6)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL