Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Chris Holder przed Tobiaszem MusielakiemWP SportoweFakty / Julia Podlewska / Chris Holder przed Tobiaszem Musielakiem

Chris Holder wypowiedział się na temat przyszłości braci w Polsce

Konrad Marzec
Konrad Marzec
Get Well Toruń pokonał w niedzielne popołudnie MRGARDEN GKM Grudziądz 49:41, a spora w tym zasługa Chrisa i Jacka Holderów, którzy stanęli tego dnia na wysokości zadania. Wielu kibiców zastanawia się, czy w przyszłym sezonie będą podporą tej drużyny.

Wygrana Get Well Toruń w derbowym pojedynku z MRGARDEN GKM-em Grudziądz sprawia, iż Anioły prawdopodobnie nadal będą się ścigać w PGE Ekstralidze. Fani znad Wisły przez większą część sezonu nie mogli być zadowoleni z wyników, jakie prezentował Chris Holder. Ostatnie dwa spotkanie w jego wykonaniu były jednak dobre i Australijczyk wysłał jasny sygnał - cały czas może być przydatny dla tej drużyny. 

- Dla mnie sprawa jest oczywista, chce zostać w klubie z Torunia tak długo, jak tylko się da. Z pewnością to nie był dla mnie udany rok, ale mam takie przeczucie, że mogę jechać zdecydowanie lepiej. W tym momencie mogę nazywać to miejsce swoim drugim domem, więc nie widzę powodów do zmian, choć oczywiście zależy to też od innych osób - komentuje były mistrz świata.

W ostatnich tygodniach wiele mówi się także o młodszym bracie Chrisa, Jacku Holderze, który przebojem wdarł się do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce i momentalnie stał się bohaterem trybun na Motoarenie. W niedzielne popołudnie, 21-latek potwierdził wysoką formę i wydaje się, że sternicy klubu z grodu Kopernika zrobią wszystko, aby zatrzymać go u siebie. - Jest tutaj bardzo szczęśliwy. Wszyscy są przyjaźnie do niego nastawieni i chętni do pomocy. Mamy także olbrzymie wsparcie fanów. Podczas meczu o uniknięcie spadku czuliśmy, jakby to był pojedynek w play-offach - przyznaje Chris Holder.

ZOBACZ WIDEO Zobacz na czym polega praca kierownika startuPOLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

Czy klub z Torunia powinien zatrzymać obu braci na sezon 2018?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (77):

Wszystkie komentarze (77)

Komentarze (77)

×
    Wszystkie komentarze (77)
    PRZEJDŹ NA WP.PL