Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Zawodnicy Get Well Toruń w akcji Michael Jepsen Jensen na pierwszym planieWP SportoweFakty / Mateusz Wójcik / Zawodnicy Get Well Toruń w akcji. Michael Jepsen Jensen na pierwszym planie.

Bohater Get Well Toruń korzystał z rad Grega Hancocka. Efekt był widoczny

Konrad Marzec
Konrad Marzec
Jedenaście punktów i bonus to niedzielny dorobek Michaela Jepsena Jensena z meczu Get Well Toruń z MRGARDEN GKM-em Grudziądz (49:41). Duńczyk przeciętnie wszedł w zawody, ale z czasem było już tylko lepiej.

Początek pojedynku ostatniej kolejki sezonu zasadniczego PGE Ekstraligi nie zwiastował wybitnego rezultatu Michaela Jepsena Jensena. Żużlowiec z kraju Hamleta był dość wolny na dystansie, a w wyścigu numer pięć, wspólnie z Grzegorzem Walaskiem stracił podwójne prowadzenie na rzecz Antonio Lindbaecka. Druga część meczu to już jednak zupełnie inna historia, okraszona dwoma indywidualnymi triumfami, które każą nam wskazać Duńczyka jako jego bohatera i jednego z głównych architektów triumfu Get Well Toruń nad MRGARDEN GKM-em Grudziądz (49:41). Dobrego wyniku mogło nie być, gdyby nie bezcenna pomoc kolegi z drużyny. 

- Pogubiłem punkty w moich pierwszych startach. Tor różnił się nieco od tego, który mogłem zapamiętać z poprzednich spotkań tego sezonu. Mimo wszystko - na niedzielnym czułem się lepiej. W wyścigu numer dwa przyjąłem sporą szprycę od Grzegorza Walaska i nie ustrzegłem się błędów. Cieszę się, że udało mi się zakończyć dwoma wygranymi, choć do końca nie jestem zadowolony. Najważniejsze, iż drużyna triumfowała - komentuje Jepsen Jensen. - Greg Hancock przychodził do mnie i radził, co mogę pozmieniać. Robił to samo gdy sam startował. Pomaga nam wszystkim, niezależnie od sytuacji - dodaje.

25-latek z pewnością nie zawiódł w sezonie 2017. Teraz pojawia się pytanie, czy w Get Well będą zainteresowani, by Duńczyk ścigał się w ich barwach także w kolejnych rozgrywkach. Jak sam zawodnik przyznaje, na takie rozważania przyjdzie pora. - Nie myślałem nad tym. Sezon cały czas trwa i na tym się skupiam. Jestem bardzo szczęśliwy tu gdzie teraz jestem - zaznacza Michael Jepsen Jensen w rozmowie z naszym portalem.

Zobacz aktualne statystyki Get Well Toruń ->

ZOBACZ WIDEO PGE Ekstraliga: rybnicki #SmakŻużla

Czy byłeś zaskoczony dobrą postawą Michaela Jepsena Jensena w niedzielnym meczu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (17):

Wszystkie komentarze (17)

Komentarze (17)

×
    Wszystkie komentarze (17)
    PRZEJDŹ NA WP.PL