Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Niels Kristian Iversen w barwach gorzowskiej StaliWP SportoweFakty / Mateusz Wójcik / Niels Kristian Iversen w barwach gorzowskiej Stali

Koniec sezonu dla Nielsa Kristiana Iversena. Jego klub szybko znalazł zastępstwo

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Przesądzone jest, że w tym sezonie ligowym Nielsa Kristiana Iversena na torze już nie zobaczymy. Wobec kontuzji Duńczyka, jego szwedzki pracodawca musiał poszukać zastępstwa. Piraterna Motala zdecydowała się postawić na Frederika Jakobsena.

Młody reprezentant kraju Hamleta zadebiutuje w barwach swojego nowego zespołu już we wtorek, kiedy to Piraterna Motala zmierzy się z Dackarną Malilla. Włodarze "Piratów" z pewnością wiążą z Frederikiem Jakobsenem duże nadzieje. Mają ku temu przesłanki, wszak Duńczyk doskonale radzi sobie między innymi na polskich torach.

Wystarczy wspomnieć, że w niedzielę Jakobsen zabłysnął w starciu Naturalnej Medycyny PSŻ-u Poznań z GTM Startem Gniezno (40:49). Skandynaw tylko raz musiał uznać wyższość rywala. Zawody zakończył z dorobkiem 17 punktów.

Przypomnijmy, że Niels Kristian Iversen kontuzji doznał w 3. biegu niedzielnego meczu gorzowian z Włókniarzem Vitroszlif CrossFit Częstochowa (57:33). Duńczyk zderzył się z Karolem Baranem i mocno uderzył o tor, czego konsekwencją jest złamanie guzka większego kości ramiennej. 

Ireneusz Maciej Zmora (prezes Cash Broker Stali Gorzów) poinformował za pośrednictwem Facebooka, że Iversena już w tym roku w rozgrywkach PGE Ekstraligi nie ujrzymy.

ZOBACZ WIDEO Zobacz na czym polega praca komisarza toru

Czy Cash Broker Stal Gorzów awansuje do finału PGE Ekstraligi?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (9):

Wszystkie komentarze (9)

Komentarze (9)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL