Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Ilona Jasica / Na zdjęciu: Claus Vissing i Ernest Koza

To nie koniec sezonu w Krakowie. Odbędzie się turniej przy sztucznym oświetleniu

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
Choć Arge Speedway Wanda miesiąc temu zakończyła zmagania ligowe, to kibice czarnego sportu w Krakowie będą mieli w tym roku jeszcze okazję obejrzeć zawody. W niedzielę 17 września odbędzie turniej z okazji 60 lat żużla w tym mieście.

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Co ważne, będzie to turniej, który zostanie rozegrany przy sztucznym oświetleniu! - Po raz pierwszy od ponad 50 lat Turniej żużlowy przy sztucznym świetle na naszym obiekcie - reklamują zawody organizatorzy. Żużlowcy rywalizować będą w 23-biegowym turnieju indywidualnym, w formacie, który obowiązuje w cyklu Grand Prix. Początek imprezy zaplanowano na godz. 19:00.

Na razie organizatorzy podali nazwiska czterech żużlowców, którzy pojadą w zawodach. Są nimi Adrian Cyfer, Tobiasz Musielak oraz Ernest Koza i Mateusz Szczepaniak, którzy w tym roku jeździli na torach Nice 1.LŻ właśnie w barwach Arge Speedway Wandy.

Znane są także ceny biletów. Normalną wejściówkę będzie można zakupić za 30 zł, ulgową za 20 zł, a bilet na sektor VIP za 50 zł. Program zawodów kosztować będzie 5 zł.

ZOBACZ WIDEO Kamil Grosicki: Po meczu w Kopenhadze wróciliśmy na właściwe tory

Czy zamierzasz obejrzeć turniej w Krakowie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (6):

Wszystkie komentarze (6)

Komentarze (6)

PRZEJDŹ NA WP.PL