Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Rune Holta, Lech Kędziora i Leon Madsen cieszą się z pokonania gorzowskiej Stali WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Rune Holta, Lech Kędziora i Leon Madsen cieszą się z pokonania gorzowskiej Stali

Włókniarz rośnie w siłę. Kolejny zawodnik ustalił warunki kontraktu

Dariusz Ostafiński
Dariusz Ostafiński
O tym mówiło się od dawna, ale dopiero teraz Leon Madsen ustalił z Włókniarzem warunki kontraktu na sezon 2018. Największa gwiazda klubu minionych rozgrywek zostaje i to jest świetna wiadomość dla częstochowian.

Leon Madsen zostaje we Włókniarzu Vitroszlif CrossFit Częstochowa. Duńczyk ustalił warunki 2-letniego kontraktu. - Staramy się budować skład na sezon 2018 na sprawdzonych zawodnikach - mówi nam prezes Michał Świącik.

Madsen zaraz po zakończeniu sezonu deklarował chęć pozostania we Włókniarzu, ale potem do gry o zawodnika weszły inne kluby. Grupa Azoty Unia Tarnów i Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra bardzo chciały mieć żużlowca u siebie, ale ten ostatecznie wybrał częstochowską opcję.

Na decyzję Madsena wpływ mogło mieć to, że znakomicie czuje się we Włókniarzu. Poza tym, to właśnie w tym klubie stał się liderem z prawdziwego zdarzenia. Jeszcze nigdy nie był w tak znakomitej formie, jak w minionym sezonie.

Włókniarz ma już Madsena, Mateja Zagara i Andreasa Jonssona. Działacze zapowiadają jednak, że to nie koniec i szykują kolejne duże transfery.

ZOBACZ WIDEO Na czym polega praca komisarza technicznego?

Czy Włókniarz dobrze zrobił zatrzymując Madsena?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (72):

Wszystkie komentarze (72)

Komentarze (72)

×
    Wszystkie komentarze (72)
    PRZEJDŹ NA WP.PL