Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Będzie transmisja telewizyjna z meczu Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Get Well Toruń!

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
Mecz barażowy pomiędzy Zdunek Wybrzeżem Gdańsk a Get Well Toruń, będzie transmitowany przez telewizję internetową KiM Group SABMARtv! Dzięki współpracy z nią, spotkanie będzie można też obejrzeć na WP SportoweFakty!

- Ciężko opisać co działo się w ostatnich godzinach, ale prawdą jest, iż nie zakończyliśmy sezonu w Rybniku, a zakończymy... w Gdańsku transmitując II mecz barażowy pomiędzy Zdunek Wybrzeże Gdańsk a Get Well Toruń. Bardzo dziękujemy władzom miasta Torunia oraz Panu Wojciechowi Stępniewskiemu i właścicielowi klubu Get Well Toruń za pomoc w uzyskaniu wszelkich zgód. Oby zwyciężył sport, a zawodnicy na torze w czystej walce rozstrzygnęli sprawę pozostania lub awansu do PGE Ekstraligi. Zapraszamy - głosi komunikat wydany przez KiM Group SABMARtv.

Mecz rozpocznie się w najbliższą niedzielę o godz. 15:30, a transmisja ruszy ok. 15 minut wcześniej. Warto nadmienić, że KiM Group SABMARtv pokazuje zawody, nie pobierając za to żadnych opłat od widzów.

Przypomnijmy, że w pierwszym meczu, Get Well Toruń wygrał na Motoarenie ze Zdunek Wybrzeżem 47:43. Relacja tekstowa ze spotkania dostępna będzie TUTAJ ->

Czy zamierasz obejrzeć transmisję z Gdańska?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (97):

Wszystkie komentarze (97)

Komentarze (97)

×
    Wszystkie komentarze (97)
    PRZEJDŹ NA WP.PL