WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Łukasz Trzeszczkowski / Na zdjęciu od lewej: Daniel Kaczmarek, Chris Holder i Michael Jepsen Jensen

Ilona Termińska: Czeka nas przebudowa drużyny. Mamy konkretne plany

Konrad Marzec
Konrad Marzec
Get Well Toruń pokonał Zdunek Wybrzeże Gdańsk 50:40 w rewanżowym meczu barażowym o PGE Ekstraligę. Radości po spotkaniu nie ukrywała prezes Ilona Termińska, która zapowiedziała jednocześnie zmiany w zespole.

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Dzięki m.in. kapitalnej postawie Grzegorza Walaska i Michaela Jepsena Jensena, Get Well Toruń zdołał pokonać po raz drugi Zdunek Wybrzeże Gdańsk, co dało w konsekwencji utrzymanie się na kolejny sezon w elicie. - Oczywiście, że kamień spadł z serca. Emocje biorą w tej chwili górę, ale na pewno się cieszymy. Za nami piekielnie ciężki sezon. Najpierw sprzęt, później kontuzje, a na końcu wszystko się skumulowało. Drużyna się zmobilizowała, wszyscy wiedzieli o co jadą i to jest fajne - podkreśla prezes Ilona Termińska. - Sądziliśmy, że ten pierwszy mecz potoczy się inaczej, szczególnie po pierwszych trzech biegach, ale żadnego przeciwnika nigdy nie należy lekceważyć - dodaje.

W klubie z Torunia panuje teraz radość, ale od poniedziałku zacznie się burza mózgów w kwestii przygotowania zespołu do kolejnych rozgrywek. - Praca, praca i jeszcze raz praca. Czeka nas przebudowa drużyny, przebudowa spraw organizacyjnych, ale jest nowy menedżer i będziemy działać. Mamy konkretne plany i mam nadzieję, że nasze przewidywania i chęci się potwierdzą. W stosownym czasie poinformujemy wszystkich - zaznacza Termińska.

Kibice z grodu Kopernika mogą się zastanawiać, jaki los będzie czekać chociażby bohaterów barażu, gdyż nie mają oni pewnego miejsca w składzie.

ZOBACZ WIDEO Na czym polega praca komisarza technicznego?Czy Michael Jepsen Jensen powinien pozostać w klubie z Torunia na sezon 2018?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (66):

    Pokaż więcej komentarzy (63)
    PRZEJDŹ NA WP.PL