Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Prezes gdańskiego Wybrzeża, Tadeusz Zdunek WP SportoweFakty / Grzegorz Jarosz / Prezes gdańskiego Wybrzeża, Tadeusz Zdunek

Dziwne propozycje dla zawodników Wybrzeża. Wielka afera ma być upubliczniona w poniedziałek

Michał Gałęzewski
Michał Gałęzewski
Zdunek Wybrzeże Gdańsk przegrało z Get Well Toruń 40:50. Po spotkaniu prezes Tadeusz Zdunek zapowiedział, że w najbliższym czasie ujawni informacje, które mogą wstrząsnąć środowiskiem żużlowym.

W pierwszym meczu barażowym Zdunek Wybrzeże Gdańsk zdobyło w Toruniu 43 punkty i nie ma co się dziwić, że nastroje przed rewanżem były bojowe. Drużyna nie pokazała się jednak z dobrej strony i bardzo szybko straciła realne szanse na awans do PGE Ekstraligi.

Po spotkaniu Tadeusz Zdunek zasugerował, że nie wszystko działo się w sposób uczciwy. Czy będziemy mieli do czynienia z aferą korupcyjną w polskim żużlu? - Przed zawodami nie było sportowej atmosfery. Muszę powiedzieć, że nasi zawodnicy mieli dziwne propozycje - powiedział prezes Zdunek Wybrzeża Gdańsk.

Cała sprawa wyjdzie na światło dzienne w ciągu najbliższych godzin. - Nie chciałbym nigdy ogłaszać tego typu informacji, ale mamy wszystko udokumentowane i zgłosimy to w poniedziałek. Może dlatego zawodnicy nie jechali z takim zębem, jak w Toruniu. To zawsze wychodzi - dodał Zdunek.

Jak udało nam się dowiedzieć, sprawa wyszła na jaw w niedzielę rano. Cała drużyna o zaistniałej sprawie, która ma zostać podana do publicznej wiadomości już w poniedziałek dowiedziała się na wspólnym śniadaniu. 

ZOBACZ WIDEO Na czym polega praca komisarza technicznego?TAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Bydgoszczy. Oglądaj w Eurosporcie!

Czy wierzysz w to, że o wyniku meczu mogły decydować kwestie pozasportowe?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (277):

Wszystkie komentarze (277)

Komentarze (277)

×
    Wszystkie komentarze (277)
    PRZEJDŹ NA WP.PL