Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Antonio Lindbaeck i Michael Jepsen Jensen dziękują sobie za walkę na torze WP SportoweFakty / Łukasz Trzeszczkowski / Antonio Lindbaeck i Michael Jepsen Jensen dziękują sobie za walkę na torze.

Bohater baraży pozostanie na kolejny sezon w Toruniu?

Konrad Marzec
Konrad Marzec
Jako jeden z niewielu nie zawodził w tym sezonie w barwach Get Well Toruń. Michael Jepsen Jensen poprowadził swój zespół do triumfu także w meczach barażowych. Pozostaje pytanie, czy zostanie w grodzie Kopernika na przyszły sezon?

12 punktów i dwa bonusy to dorobek Michaela Jepsena Jensena z wygranego przez Get Well Toruń 50:40 rewanżowego barażu ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk. Jak połączymy to z dobrą postawą Duńczyka z pierwszego spotkania, to spokojnie można go nazwać jednym z ojców sukcesu Aniołów. - Wiedzieliśmy, jakie jest nasze zadanie szczególnie, iż na Motoarenie nie odnieśliśmy przekonywującego zwycięstwa. Uczulano nas, że to będzie ciężki pojedynek, oraz że powinniśmy wycisnąć jak najwięcej z pierwszego startu. Panowała fantastyczna atmosfera, team spirit, pomagaliśmy sobie od samego początku - podkreśla Jepsen Jensen.

Za drużyną z Torunia bardzo ciężki sezon, ale akurat do żużlowca z kraju Hamleta nie można było się przyczepić. Przyszedł jako zawodnik drugiej linii, a nierzadko wcielał się w rolę lidera zespołu Get Well, co potwierdził w barażach. Średnia biegopunktowa 1,786 jest co najmniej zadowalająca. 

- Zdecydowanie czuję, że wykonałem dobrze swoją pracę. Oczywiście chciałoby się, żeby było jeszcze lepiej, ale porównując z ostatnim sezonem w Polsce, moja forma była bardziej ustabilizowana i przez to wypadłem lepiej w końcowym rozrachunku. Wierzę, że jestem na właściwej ścieżce - przyznaje Duńczyk.

Nie jest tajemnicą, że w klubie z Torunia szykuje się rewolucja kadrowa. Pytanie, czy zatem dobra postawa Jepsena Jensena przekona działaczy, aby zostawić go w składzie na kolejny sezon. Wydaje się, że zrobił wszystko co trzeba, żeby na to miejsce zasłużyć. - Bardzo się cieszę, że mogłem ponownie ubrać kevlar tej drużyny. Najbliższa przyszłość pokaże co ze mną będzie - kwituje krótko sam zainteresowany.

ZOBACZ WIDEO Boniek o meczu z Brazylią. "Coś jest na rzeczy"

Czy działacze z Torunia zdecydują się na przedłużenie kontraktu z Jepsenem Jensenem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (30):

Wszystkie komentarze (30)

Komentarze (30)

×
    Wszystkie komentarze (30)
    PRZEJDŹ NA WP.PL