Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Unia Tarnów - Orzeł ŁódźWP SportoweFakty / Tomasz Madejski / Unia Tarnów - Orzeł Łódź.

Oficjalnie: Unia Tarnów rozpoczęła budowę zespołu. Jest pierwszy zawodnik!

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
Kenneth Bjerre ustalił we wtorek warunki kontraktu z Grupą Azoty Unią Tarnów na sezon 2018 - informuje oficjalna strona internetowa beniaminka PGE Ekstraligi. Dla Duńczyka będzie to już czwarty sezon spędzony w tym zespole.

W minionych rozgrywkach Kenneth Bjerre był najskuteczniejszym zawodnikiem Unii (śr. bieg. 2,346). W całej lidzie minimalnie lepszy od niego był tylko Mateusz Szczepaniak z Arge Speedway Wandy Kraków (2,361).

- Cieszymy się, ze Kenneth w dalszym ciągu darzy klub dużym zaufaniem i udało nam się bardzo szybko uszczegółowić warunki kolejnego kontraktu. Liczymy że, podobnie jak dotychczas Kenneth będzie bardzo solidnym punktem drużyny - powiedział Łukasz Sady, prezes tarnowskiego klubu.

- Wspólnie z Unią Tarnów uzgodniliśmy warunki kontraktu na sezon 2018. Będzie to mój czwarty rok w Tarnowie. Jest to świetny, profesjonalny klub w którym czuje się jak w domu. Są też świetni Kibice z którymi uwielbiam spędzać czas. Będę w Tarnowie w niedzielę na Memoriale Krystiana Rempały. Mam nadzieję że zobaczymy się wszyscy i będziemy mogli porozmawiać - dodał Kenneth Bjerre.

ZOBACZ WIDEO Na czym polega praca komisarza technicznego?

Jaką rolę Kenneth Bjerre powinien pełnić w PGE Ekstralidze?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (20):

Wszystkie komentarze (20)

Komentarze (20)

×
    Wszystkie komentarze (20)
    PRZEJDŹ NA WP.PL