WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Grzegorz Jarosz / Norbert Kościuch (kask żółty)

Norbert Kościuch nie będzie długo czekać. Polonia bliska straty lidera. Inne kluby zacierają ręce

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
Euro Finannce Polonia Piła musi się spieszyć, jeśli chce zatrzymać na kolejny sezon Norberta Kościucha. Zawodnik czeka na ruch działaczy, ale nie będzie tego robić w nieskończoność. Inne kluby czekają i zacierają ręce.

Zapraszamy na TYPER.WP.PL! Wejdź i stwórz własną ligę!

- Otrzymuję zapytania zarówno z klubów Ekstraligi, jak również z tych, które w następnym sezonie chcą o Ekstraligę walczyć. Obie opcje są dla mnie kuszące - nie ukrywa Norbert Kościuch. Na ten moment praktycznie nie ma tematu jego dalszych występów w barwach Euro Finannce Polonii Piła, której był liderem w minionych rozgrywkach. Powód?

Najprawdopodobniej chodzi o finanse, choć żużlowiec o tej sprawie wypowiada się bardzo enigmatycznie. - Konkretnych rozmów o nowym kontrakcie praktycznie do tej pory nie było. Cały czas trzymam kciuki za operatywność pilskich działaczy - wyjaśnia Kościuch..

Z naszych informacji wynika jednak, że Polonia nie rozliczyła się do dziś ze swoim zawodnikiem. A to nie rokuje zbyt dobrze na dalszą współpracę. Kościuch mógłby w Pile zostać, ale temat zaległości finansowych musiałby zostać szybko załatwiony. Inne kluby czekają za jego decyzją i oczekują już powoli konkretów.

- Z działaczami Polonii jesteśmy umówieni, że usiądziemy do rozmów o dalszej współpracy w momencie, w którym zamkniemy wszystkie kwestie dotyczące sezonu 2017 - zdardza menedżer żużlowca Przemysław Nasiukiewicz.

Polonia musi się zatem spieszyć. Jeśli nie podejmie szybko zdecydowanych kroków, to jej lider może w każdej chwili zmienić barwy klubowe.

ZOBACZ WIDEO Na czym polega praca komisarza technicznego?


Polecamy:
TAURON SPEEDWAY EURO CHAMPIONSHIP - wielki finał w Chorzowie! SPRAWDŹ >>>

Czy Norbert Kościuch powinien zmienić barwy klubowe?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (59):

    Pokaż więcej komentarzy (56)