WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Wojciech Tarchalski / Sparta - Unia. Szymon Woźniak vs Emil Sajfutdinow

Mistrz świata i mistrz Polski w jednym klubie? Get Well wie co robi

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
Jason Doyle i Szymon Woźniak to dwaj zawodnicy, którzy znajdują się na szczycie toruńskiej listy życzeń. Ich sprowadzenie do Get Well może być strzałem w dziesiątkę nie tylko pod względem sportowym.

Zapraszamy na TYPER.WP.PL! Wejdź i stwórz własną ligę!

-  Get Well właściwie określił priorytety, ale wybrał żużlowców, na których będzie intensywnie polowanie. Nie tylko torunianie będą chcieli ich sprowadzić - zauważa ekspert nSport+ Wojciech Dankiewicz. Jego zdaniem Jason Doyle i Szymon Woźniak na rynku transferowym będą rozchwytywani. Jeśli torunianom uda się ich sprowadzić, to skok jakościowy powinien być widoczny. 

- Doyle o zawodnik, który dobrze wkomponowałby się w każdy zespół. Woźniak jest Polakiem, a to wielki atut. Nie dziwię, że torunianie wybrali właśnie takie kierunki. Pod względem sportowym co do ich ruchów nie można mieć żadnych zastrzeżeń. Jeśli im się uda, to będą także dodatkowe korzyści - przekonuje Dankiewicz.

Get Well ma za sobą nieudany sezon, w którym drużyna zamiast bić się o medale, musiała do końca walczyć o ligowy byt. W tej sytuacji ważną rolę przed początkiem kolejnych rozgrywek będą odgrywać kwestie wizerunkowe. Kibice muszą mieć poczucie, że doszło do poważnej zmiany. - A sprowadzenie do drużyny mistrza świata i mistrza Polski na pewno będzie można za taką uznać - podkreśla Dankiewicz. 

- Marketingowo to byłby świetny ruch. Takie dwa transfery można doskonale sprzedać. Wiadomo, że kwestie sportowe są kluczowe, ale te wizerunkowe też mają znaczenie. To zawsze działa na wyobraźnię - podsumowuje.

ZOBACZ WIDEO Grzegorz Zengota zachęca do ratowania życia
Czy Get Well powinien skupić się na Doyle'u i Woźniaku?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (212):

    Pokaż więcej komentarzy (209)