Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Nicki PedersenWP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / Na zdjęciu: Nicki Pedersen

Trzykrotny mistrz świata w Unii Tarnów? Warunki praktycznie ustalone, ale mały znak zapytania jest

Dariusz Ostafiński
Dariusz Ostafiński
Grupa Azoty Unia Tarnów szuka wzmocnień po awansie. Nielsa Kristiana Iversena nie udało się pozyskać, Max Fricke chyba bardziej woli Betard Spartę, więc klub uderzył do Nickiego Pedersena. To on miałby być liderem zespołu.

Nicki Pedersen w Grupie Azoty Unii? Brzmi sensacyjnie, zważywszy na fakt, że w przeszłości kibole w Tarnowie porysowali Duńczykowi busa. Działy się też inne rzeczy, ale działacze beniaminka są pod ścianą, więc chyba nie myślą o tym, co było kiedyś. Pewnie też liczą na to, że jeśli już zdarzy się tak, że Nicki podpisze kontrakt, to fani szybko go pokochają.

Z naszych informacji wynika, że Pedersen, w razie złożenia podpisu może zarobić nawet 1,5 miliona złotych przy 180 punktach. Oprócz kwoty za podpis ma dostać sponsora na Grand Prix. BSI ma mu dać stałą dziką kartę na sezon 2018.

Unia jest praktycznie dogadana z Pedersenem odnośnie warunków, ale przy jego nazwisku trzeba postawić mały znak zapytania. Tarnów wciąż się rozgląda i gdyby pojawiła się szansa na podpisanie umowy z Fredrikiem Lindgrenem, to kto wie, co jeszcze się wydarzy. Zresztą na tarnowskiej giełdzie są też takie nazwiska jak Peter Kildemand czy Chris Holder.

ZOBACZ WIDEO ROW ma pierwszeństwo w rozmowach z Tobiaszem Musielakiem (WIDEO)POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

Czy Pedersen sprawdziłby się w roli lidera Unii Tarnów?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (41):

 • Skam Zgłoś
  Panie Ostafiński, proszę odpowiedzieć pisemnie lub słownie(do opinii publicznej) bo ja nie mam pojęcia: Skąd pan te informacje bierze?! Skąd pan wie że Pedersen jest dogadany z Unią?
  Czytaj całość
  Że dostanie 1,5 miliona przy zdobyciu 180 punktów? Że będzie miał sponsora na GP? Kto panu ,,sprzedaje" te informacje? Sami zawodnicy czy może ktoś z klubu? Skąd pan wie kim interesuje się zarząd i zespół trenerski? Jeśli Pedersen by przyszedł to mogłoby być wzmocnienie jeśli jechałby na swoim wysokim poziomie. Holder, Lindgren czy Kildemand każdy z nich mógłby być silnym punktem zespołu. Holder i Kildemand mogliby się odbudować a Lindgren zarobić by inwestować w sprzęt do GP ale to co napisałem wszyscy na tym forum wiedzą.
  • -MARECZEK- Zgłoś
   Co ten Ostaf bredzi? Mieli byc dogadani z Iversenem za 1,1 mln zl za sezon ale nie wyszlo bo Torun podbil stawke i Tarnow nie mial tyle hajsu. A teraz maja 1,5 mln zl na slabszego Pedersena?
   Czytaj całość
   Hahahahah
   • omniscient Zgłoś
    Zwykle takim ,,dywanowym ekspertom" nie odpowiadam, (dlatego marlena ma zaszczytne miejsce w wąskim gronie zablokowanych osób) ale wystarczy zajrzeć na relację z meczu 5 kolejki sezonu 2015
    Czytaj całość
    pomiędzy Unią Tarnów i Spartą Wrocław żeby zobaczyć że owa marlena napisała że jaskółki spadną ,,na bank". Nie jestem jak koledzy z portalu bajta by tracić czas na szukanie innych komentów ale pamiętam że owa marlena później stwierdziła że przewidywała spadek Tarnowa już po okresie tranferowym, kiedy okazało się że zastępstwa za Vaculika nie ma. To tak po krótce dla tych co nie pamiętają lub osobnika nie znają.
    Wszystkie komentarze (41)

    Komentarze (41)

    ×
     Wszystkie komentarze (41)
     PRZEJDŹ NA WP.PL