Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Bartosz Zmarzlik, Ireneusz Maciej ZmoraWP SportoweFakty / Tomasz Jocz / Bartosz Zmarzlik, Ireneusz Maciej Zmora

"Zmora musi odejść!" Prezes Stali na celowniku

Dariusz Ostafiński
Dariusz Ostafiński
Na Facebooku powstała strona "Zmora musi odejść". - Nasz klub cierpi na tym, że ktoś pompuje swoją kieszeń kosztem naszej drużyny - pisze założyciel w poście uzasadniającym założenie konta wymierzonego przeciwko prezesowi Stali.

- Miarka się przebrała! Od kilku lat ze Stali odchodzą złote osoby, które tworzyły ten klub, a które sprowadził prezes Komarnicki. Teraz systematycznie odchodzą pracownicy i powoli zaczynają zawodnicy - czytamy w pierwszym poście na Facebook’owym koncie.

Założyciel wylicza osoby, które odeszły (Michał Kurzawski, Michał Kugler i Jacek Gumowski) dodając, że przynosiły one do klubu miliony, ale nie były należycie doceniane, względnie marnie wynagradzane. Pojawia się też sugestia, że premie szły na konto Zmory. Przypomnijmy, że na początku roku pisaliśmy o interpelacji jednej z gorzowskich radnych, która pytała, czy prawdą jest, że prezes Cash Broker Stali Gorzów otrzymał gigantyczną premię. On sam nie odpowiedział wprost na to pytanie.

Wróćmy jednak do konta w portalu społecznościowym, gdzie prezesowi Ireneuszowi Maciejowi Zmorze wypomina się także odsunięcie trenera Piotra Palucha od prowadzenia pierwszego zespołu. Ostatni zarzut dotyczy odejścia Nielsa Kristiana Iversena.

- Zawodnik nie miał zapłacone za mecz. Doznał kontuzji i Stal nie może z niego korzystać to, po co mu płacić? Niech jego pensja idzie na Sundstroema. Dziwicie się Nielsowi? No my nie. Dzięki za wszystkie lata. Mamy nadzieje, że wrócisz jak za sterami, będą inne osoby niż skarbonki bez dna – pisze założyciel konta, apelując równocześnie o wysyłanie informacji dotyczących działań prezesa Stali. - Nasz klub cierpi na tym, że ktoś pompuje swoją kieszeń kosztem naszej drużyny. Was to nie dziwi, że odchodzą z klubu ludzie, którzy robili dużego dobrego - to słowa kończące wpis.

Prezes Zmora nie chce komentować tematu strony. W gorzowskim klubie można jedynie usłyszeć, że Stal odnosi sukcesy, a w takim przypadku zawsze znajdą się osoby, które nie są przychylne. Dowodzi się też, że osoby stojące za założeniem konta na Facebooku od lat atakują Stal.

ZOBACZ WIDEO Nowe pomysły na walkę z dopingiem w sporcie żużlowym (WIDEO)

Czy prezes Zmora powinien odejść?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (59):

 • DannyBoy Zgłoś
  Gdzie jest ta strona, chcę zagłosować, bo drugiego takiego co na kasę by leciał kosztem wszystkich (działaczy, kibiców, zawodników) to jeszcze w historii Stali nie było. Zdobywanie
  Czytaj całość
  tytułów po trupach nie interesuje mnie, a kibicem Stali jestem od 1970 lub 1971 roku (nie pamiętam dokładnie, kiedy mnie tata wziął pierwszy raz na zawody). Po prostu chciałbym widzieć fajną, zintegrowaną drużynę mającą i dającą przyjemność z jazdy (nie da się zawsze idealnie), a nie tylko kasę, kasę, kasę. Wielka szkoda Żagara (Zmora nie potrafi kompletnie integrować zawodników), a teraz Przemka Pawlickiego i Iversena. Kasa, kasa, kasa, sponsorzy, a kibice niech się dopasowują do wizji kasiarza Zmory, który wcale nie jest wizjonerem.
  • Robert Godzina Zgłoś
   Arras74 Komarnicki to ten gość który wyciągną stal z długów i postawił na nogi gdy by nie on to Stali mogło by już nie być.
   • Arras74 Zgłoś
    komarnicki to ten koles ktory zostawil stal z dlugami na 10mlm??
    Wszystkie komentarze (59)

    Komentarze (59)

    ×
     Wszystkie komentarze (59)
     PRZEJDŹ NA WP.PL