Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Łukasz Trzeszczkowski / Nicki Pedersen i Adam Krużyński

Złote transfery Get Well to zasługa Krużyńskiego? W Toruniu będzie skład na mistrza

Michał Wachowski
Michał Wachowski
Michał Kugler nie ma wątpliwości, że po zakontraktowaniu Jasona Doyle'a i Nielsa Kristiana Iversena, Get Well będzie walczyć o mistrzostwo Polski. Uważa, że pozyskanie tych zawodników to duża zasługa działacza, Adama Krużyńskiego.

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>
Skład w Toruniu jest już w zasadzie gotowy. Działacze Get Well są już dogadani z Jasonem Doyle'em i Nielsem Kristianem Iversenem. Ich kontakty powinny zostać ogłoszone na początku listopada. Zawodnicy ci będą nowymi liderami drużyny, która zdaniem byłego wiceprezesa Stali Gorzów, Michała Kuglera, może zagrozić nawet Fogo Unii Leszno.

- Nie mam wątpliwości, że mając taki skład, drużyna z Torunia musi i będzie celować w mistrzostwo. Doyle to praktycznie nowy mistrz świata, którego nie trzeba nikomu reklamować. Iversena znam doskonale, bo współpracowałem z nim blisko, będąc wiceprezesem Stali Gorzów. To wielki profesjonalista i jego odejście jest wielką stratą klubu z Gorzowa. Nie wiemy jeszcze czy w Toruniu zostanie Hancock czy Chris Holder. Prawdopodobnie odejdzie Amerykanin, ale bez względu na tę decyzję, torunianie będą mieli mocny, jeśli nie najmocniejszy skład w całej lidze - ocenia Kugler.

Nasz rozmówca uważa, że Get Well nie powinien mieć obaw o Doyle'a, który słabo wypadł w play-offach PGE Ekstraligi. - Pojawiają się głosy, że to przez Australijczyka zespół z Zielonej Góry nie awansował do finału. Moim zdaniem krytyka Doyle'a jest jednak przesadzona. Pamiętajmy, jak poświęcał się dla Falubazu i wyjeżdżał na tor, gdy był tuż po kontuzji i musiał chodzić przy pomocy kul. Nie jest na pewno tak, że rywalizację w Ekstralidze traktuje ulgowo. To będzie świetne wzmocnienie klubu z Torunia - dodaje.

Kugler uważa, że za ostatnimi ruchami na rynku transferowym w wykonaniu Get Well stoi Adam Krużyński. Żużlowy sponsor jest w zarządzie klubu z MotoAreny. - Widać, że coraz większe zaangażowanie ze strony Krużyńskiego przyniosło efekty w postaci takich transferów. To świetny biznesmen i menedżer. Zakładam, że w dużej mierze dzięki jego osobie udało się przekonać takich zawodników. Zaufali Adamowi, a Get Well z zespołu, który walczył w barażu, wyrośnie na kandydata do tytułu. Wygląda na to, że to ten klub będzie królem okna transferowego - kwituje Kugler.

ZOBACZ WIDEO To był jego sezon. Nie potrafi zliczyć wszystkich medali

Czy Get Well może zagrozić Fogo Unii i zdobyć tytuł?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (56):

Wszystkie komentarze (56)

Komentarze (56)

    Wszystkie komentarze (56)
    PRZEJDŹ NA WP.PL