Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Rune Holta WP SportoweFakty / Tomasz Sieracki / Na zdjęciu: Rune Holta

Rozmowy Get Well z Rune Holtą nabrały tempa. Włókniarz szuka alternatywy

Mateusz Makuch
Mateusz Makuch
Chyba pomału kibice częstochowskiego Włókniarza mogą przyzwyczajać się do myśli, że w drużynie, którą wspierają, zabraknie Rune Holty. Otrzymał on intratną ofertę z Get Well Toruń i jest bliski porozumienia się z tym ośrodkiem.

Już kilka razy informowaliśmy, że zostanie Rune Holty w częstochowskim Włókniarzu wcale nie jest takie pewne. Kibice Lwów obawiali się najmocniej o Leona Madsena, kuszonego przez Grupa Azoty Unię Tarnów, a tymczasem prawdopodobne jest to, że ekipę z Częstochowy opuści jej kapitan. Według naszych informacji, najbardziej konkretną ofertę złożył mu Get Well Toruń. Przez moment w grę miała też wchodzić wspomniana tarnowska Unia.

W ostatnim czasie rozmowy miały się nasilić. Niektórzy twierdzą, że decyzja już zapadła i Holta będzie w Toruniu. W częstochowskim klubie mówią, że nic o tym nie wiedzą. Dla ścisłości - Holta ich nie poinformował, że podjął decyzję o zmianie klubu, bo to, że negocjuje z innymi klubami Włókniarz wie. Dlatego też zaczął szukać alternatywy. A trzeba przyznać, że jeśli plany Lwów by wypaliły, to bylibyśmy świadkami prawdziwej transferowej bomby. Póki co jednak, działacze nabierają wody w usta.

Włókniarz twierdzi, że po znakomitym w wykonaniu Rune Holty sezonie zaproponował mu podwyżkę, warunki nowej umowy były ustalone, lecz zawodnik od nich odstąpił. Częstochowianie nie chcą się jednak licytować ponad swoje finansowe możliwości. Biorąc pod uwagę niedaleką przeszłość, takie podejście do sprawy wydaje się być słuszne. 

ZOBACZ WIDEO Prezes PGE Ekstraligi chwali Włókniarza CzęstochowaTAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Bydgoszczy. Oglądaj w Eurosporcie!

Czy odejście Holty z Włókniarza będzie dla ciebie zaskoczeniem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (178):

Wszystkie komentarze (178)

Komentarze (178)

×
    Wszystkie komentarze (178)
    PRZEJDŹ NA WP.PL