Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Chris Holder w parku maszyn WP SportoweFakty / Tomasz Jocz / Na zdjęciu: Chris Holder w parku maszyn

Holder jako babysitter. Będzie jeździł, ale i też opiekował się młodymi zawodnikami

Dariusz Ostafiński
Dariusz Ostafiński
Get Well nie chciał się pozbywać Chrisa Holdera, bo wierzy, że jego kariera wróci na właściwe tory. Klub ma też specjalne zadanie dla zawodnika. Ma on opiekować się bratem Jackiem, ale i też innymi młodymi żużlowcami, których Toruń chce ściągnąć.

Chris Holder w Get Well Toruń jako babysitter? Już sam fakt, że w sezonie 2018 ma się zajmować nie tylko sobą, ale i młodszym bratem Jackiem Holderem, wskazuje dobitnie, że obok jazdy, to będzie jego drugie zadanie. Jackiem zajmował się już w tym roku i robił to dobrze. Toruńscy działacze uznali, że jeśli zostawiać Jacka, to tylko z Chrisem w duecie.

Swoją drogą, takie rozwiązanie może być dobre dla obu braci. Już w trakcie minionych rozgrywek dało się zauważyć, że opieka nad Jackiem dobrze działała na Chrisa. Stał się bardziej odpowiedzialny. Poza tym miał zajęcie, które pozwalało mu zapomnieć o problemach rodzinnych. Jack oczywiście też mocno skorzystał, bo jednak jego kariera toczy się szybko. Był nawet nominowany do objawienia roku na Gali PGE Ekstraligi.

Starszy z żużlowych braci, takie jest przynajmniej założenie, ma się zajmować również młodymi zagranicznymi zawodnikami, których Get Well planuje ściągnąć. Jest kilka nazwisk na tapecie, ale w Toruniu nie chcą ich ujawniać, tłumacząc, że konkurencja nie śpi. A jak już uda się kogoś sprowadzić, to w Get Well liczą, że Chris otoczy go opieką i podpowie, jak stawiać pierwsze kroki w najlepszej żużlowej lidze świata. Holder ma bogate doświadczenie, bo w Polsce debiutował w 2007 roku, w wieku 20 lat.

Dodajmy, że młodzi cudzoziemcy, którzy mogą trafić do Get Well, niekoniecznie będą w kadrze na sezon 2018. Na pewno potrenują z zespołem, może przyjadą na jakieś zgrupowanie, pojeżdżą wiosną w sparingach, a potem zostaną wypożyczeni do niższej ligi.

ZOBACZ WIDEO: Efektowne wypłynięcie na pełne morze podczas startu Volvo Ocean Race w Alicante (WIDEO)

Czy opieka nad młodszym bratem wpłynie dodatnio na Chrisa Holdera?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (26):

Wszystkie komentarze (26)

Komentarze (26)

×
    Wszystkie komentarze (26)
    PRZEJDŹ NA WP.PL