Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Wojciech Tarchalski / Na zdjęciu od lewej: Piotr Pawlicki, Andrzej Lebiediew

Składy drużyn - PGE Ekstraliga 2018

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
Od 1 do 14 listopada w Polsce trwał okres transferowy (kolejny rozpocznie się w połowie maja). Prezentujemy składy drużyn z PGE Ekstraligi na sezon 2018.

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>
Zestawienie obejmuje zawodników, którzy:
1. mają ważne kontrakty z klubami wynikające z umów zawartych przed sezonem 2017 lub wcześniej (niezależnie czy zawodnik ma podpisany aneks finansowy na sezon 2018 czy też nie).
2. przedłużyli umowy z dotychczasowym pracodawcą i ten fakt został oficjalnie potwierdzony.
3. zmienili barwy klubowe i ten fakt został oficjalnie potwierdzony.
W przypadku tychże zawodników (zwłaszcza określonych w pkt. 1) istnieje możliwość zmiany barw klubowych albo w drodze wypożyczenia albo rozwiązania obowiązującej umowy.

Okienka transferowe w 2018 roku:
1. 15 maja - 31 maja,
2. 15 lipca - 31 lipca,
3. 1 września - 15 września,
4. 1 listopada - 14 listopada

Zawodnicy, którzy zmieniają klub na zasadzie wypożyczenia, mogą to zrobić w dowolnym momencie i ich okienko transferowe nie obowiązuje.

News aktualizowany na bieżąco.


Fogo Unia Leszno

Imię i nazwiskoKrajRok urodzenia
Jarosław HampelPolska1982
Janusz KołodziejPolska1984
Brady KurtzAustralia1996
Jaimon LidseyAustralia1999
Piotr PawlickiPolska1994
Emil SajfutdinowRosja1989
Juniorzy:
Dominik KuberaPolska1999
Wiktor LisPolska1999
Marek LutowiczPolska1998
Tymoteusz PiczPolska2002
Kacper PludraPolska2002
Bartosz SmektałaPolska1998
Szymon SzlauderbachPolska1999
Wiktor Trofimow jrPolska1999

        
Menedżer:
Piotr Baron


Betard Sparta Wrocław

Imię i nazwiskoKrajRok urodzenia
Gleb CzugunowRosja1999
Damian DróżdżPolska1996
Max FrickeAustralia1996
Maciej JanowskiPolska1991
Andrzej LebiediewŁotwa1994
Vaclav MilikCzechy1993
Tai WoffindenWielka Brytania1990
Juniorzy:
Maksym DrabikPolska1998
Przemysław LiszkaPolska2000
Patryk WojdyłoPolska1999


Trener: Rafał Dobrucki


truly.work Stal Gorzów

ZawodnikKrajRok urodzenia
Krzysztof KasprzakPolska1984
Peter LjungSzwecja1982
Linus SundstroemSzwecja1990
Martin VaculikSłowacja1990
Szymon WoźniakPolska1993
Bartosz ZmarzlikPolska1995
Juniorzy:
Hubert CzerniawskiPolska2000
Rafał KarczmarzPolska1999
Kamil NowackiPolska2000
Marcel StudzińskiPolska2001
Alan SzczotkaPolska2001


Trener: Stanisław Chomski


Falubaz Zielona Góra

Imię i nazwiskoKrajRok urodzenia
Patryk DudekPolska1992
Kacper GomólskiPolska1993
Mads HansenDania2000
Krzysztof JabłońskiPolska1977
Michael Jepsen JensenDania1992
Piotr ProtasiewiczPolska1975
Martin SmolinskiNiemcy1984
Jacob ThorssellSzwecja1993
Grzegorz ZengotaPolska1988
Juniorzy:
Nikodem BartochPolska2001
Mateusz BurzyńskiPolska1998
Sebastian NiedźwiedźPolska1997
Jakub OsyczkaPolska2000
Damian PawliczakPolska1999
Wojciech PilarskiPolska1998
Mateusz TonderPolska1999
Alex ZgardzińskiPolska1997


Trener: Adam Skórnicki 


forBET Włókniarz Częstochowa

Imię i nazwiskoKrajRok urodzenia
Andriej KudriaszowRosja1991
Fredrik LindgrenSzwecja1985
Andreas LyagerDania1997
Leon MadsenDania1988
Adrian MiedzińskiPolska1985
Tobiasz MusielakPolska1993
Rafał SzombierskiPolska1982
Matej ZagarSłowenia1983
Juniorzy:
Adrian BialkPolska1999
Michał GruchalskiPolska1998
Dominik MajchrzakPolska2001
Monika NietykszaPolska2001
Bartosz ŚwiącikPolska1997
Mateusz ŚwidnickiPolska2001
Adrian WoźniakPolska1999


Trener: Marek Cieślak 


MRGARDEN GKM Grudziądz

Imię i nazwiskoKrajRok urodzenia
Krzysztof BuczkowskiPolska1986
Kai HuckenbeckNiemcy1993
Roman LachbaumRosja1998
Antonio LindbaeckSzwecja1985
Artiom ŁagutaRosja1990
Paweł ŁagutaRosja2000
Przemysław PawlickiPolska1991
Krystian PieszczekPolska1995
Juniorzy:
Damian LotarskiPolska2001
Dawid WawrzyniakPolska1998
Kamil WieczorekPolska1998


Trener: Robert Kempiński


Get Well Toruń

ZawodnikKrajRok urodzenia
Jason DoyleAustralia1985
Chris HolderAustralia1987
Jack HolderAustralia1996
Rune HoltaPolska1973
Niels Kristian IversenDania1982
Łukasz PrzedpełskiPolska1992
Paweł PrzedpełskiPolska1995
Grzegorz WalasekPolska1976
Juniorzy:
Daniel KaczmarekPolska1997
Marcin KościelskiPolska1998
Igor Kopeć-SobczyńskiPolska1999
Aleks RydlewskiPolska2002


Menedżer: Jacek Frątczak


Unia Tarnów

Imię i nazwiskoKrajRok urodzenia
Kenneth BjerreDania1984
Jakub JamrógPolska1991
Peter KildemandDania1989
Wiktor KułakowRosja1995
Artur MroczkaPolska1989
Nicki PedersenDania1977
Juniorzy:
Dawid KnapikPolska2001
Kacper KoniecznyPolska1998
Przemysław KoniecznyPolska2001
Patryk RolnickiPolska1998


Trener:Paweł Baran

Kto w 2018 roku zostanie mistrzem Polski?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (91):

Wszystkie komentarze (91)

Komentarze (91)

    Wszystkie komentarze (91)
    PRZEJDŹ NA WP.PL