Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / Na zdjęciu: Kacper Woryna i Lars Skupień gotowi do startu

Składy drużyn - Nice 1. Liga Żużlowa 2018

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
Od 1 do 14 listopada w Polsce trwał okres transferowy (kolejny rozpocznie się w połowie maja). Prezentujemy składy drużyn z Nice 1. Ligi Żużlowej na sezon 2018.

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>
Zestawienie obejmuje zawodników, którzy:
1. mają ważne kontrakty z klubami wynikające z umów zawartych przed sezonem 2017 lub wcześniej (niezależnie czy zawodnik ma podpisany aneks finansowy na sezon 2018 czy też nie).
2. przedłużyli umowy z dotychczasowym pracodawcą i ten fakt został oficjalnie potwierdzony.
3. zmienili barwy klubowe i ten fakt został oficjalnie potwierdzony.
W przypadku tychże zawodników (zwłaszcza określonych w pkt. 1) istnieje możliwość zmiany barw klubowych albo w drodze wypożyczenia albo rozwiązania obowiązującej umowy.

Okienka transferowe w 2018 roku:
1. 15 maja - 31 maja,
2. 15 lipca - 31 lipca,
3. 1 września - 15 września,
4. 1 listopada - 14 listopada

Zawodnicy, którzy zmieniają klub na zasadzie wypożyczenia, mogą to zrobić w dowolnym momencie i ich okienko transferowe nie obowiązuje.

News aktualizowany na bieżąco.


ROW Rybnik

Imię i nazwiskoKrajRok urodzenia
Troy BatchelorAustralia1987
Craig CookWielka Brytania1987
Artur CzajaPolska1994
Andriej KarpowUkraina1987
Mateusz SzczepaniakPolska1987
Kacper WorynaPolska1996
Juniorzy:
Robert ChmielPolska1998
Przemysław GieraPolska2001
Dawid JonaPolska1998
Lars SkupieńPolska1997
Mateusz TudzieżPolska2000
Miłosz WypiorPolska1999


Trener: Antoni Skupień 


Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Imię i nazwiskoKrajRok urodzenia
Mikkel BechDania1994
Tomasz ChrzanowskiPolska1980
Oskar FajferPolska1994
Patrick HougaardDania1989
Mikkel MichelsenDania1994
Michał SzczepaniakPolska1983
Anders ThomsenDania1994
Juniorzy:
Dominik KossakowskiPolska1997
Marcin TurowskiPolska1999
Karol ŻupińskiPolska2002


Trener:Lech Kędziora  


Orzeł Łódź

Imię i nazwiskoKrajRok urodzenia
Hans AndersenDania1980
Karol BaranPolska1981
Maksim BogdanowŁotwa1989
Josh GrajczonekAustralia1990
Norbert KościuchPolska1984
Aleksandr ŁoktajewRosja1994
Robert MiśkowiakPolska1983
Piotr ŚwiderskiPolska1983
Rohan TungateAustralia1990
Juniorzy:
Mateusz BłażykowskiPolska2000
Jakub MiśkowiakPolska2001


Trener:Janusz Ślączka


Lokomotiv Daugavpils

Imię i nazwiskoKrajRok urodzenia
Daniel DavidssonSzwecja1983
Timo LahtiFinlandia1992
Jewgienij KostygowŁotwa1996
Dmytro MostowikUkraina1998
Kjastas PuodżuksŁotwa1986
Wadim TarasienkoRosja1994
Juniorzy:
Elvis AvgucevicsŁotwa2001
Davis KurmisŁotwa1999
Ernest MatjuszonoksŁotwa2002
Oleg MichaiłowŁotwa1999
Artiom TrofimowŁotwa2000


Trener: Nikołaj Kokin


Euro Finannce Polonia Piła

Imię i nazwiskoKrajRok urodzenia
Pontus AspgrenSzwecja1991
Adrian CyferPolska1995
Tomasz GapińskiPolska1982
Chris HarrisWielka Brytania1982
Tomas H. JonassonSzwecja1988
Thomas JoergensenDania1992
Paweł ŁagutaRosja2000
Rafał OkoniewskiPolska1980
Juniorzy:
Piotr GryszpińskiPolska2000
Kacper GrzegorczykPolska1997
Patryk FajferPolska1997
Krystian IwańskiPolska2002
Oskar RoweckiPolska2000
Paweł StaniszewskiPolska1998


Menedżer:Tomasz Żentkowski


Speedway Wanda Kraków

Imię i nazwiskoKrajRok urodzenia
Joel AnderssonSzwecja1996
Lasse BjerreDania1993
Rasmus JensenDania1993
Marcin JędrzejewskiPolska1987
Ernest KozaPolska1994
Siergiej ŁogaczowRosja1995
Justin SedgmenAustralia1992
Victor PalovaaraSzwecja1994
Tyron ProctorAustralia1987
Claus VissingDania1986
Juniorzy:
Kamil KiełbasaPolska2001
Bartłomiej KowalskiPolska2002
Piotr PióroPolska1999
Patryk ZielińskiPolska2002


Trener: Adam Weigel


Car Gwarant Start Gniezno

Imię i nazwiskoKrajRok urodzenia
Oliver BerntzonSzwecja1993
Adrian GałaPolska1995
Filip HjelmlandSzwecja1998
Mirosław JabłońskiPolska1985
Eduard KrcmarCzechy1996
Marcin NowakPolska1995
Kim NilssonSzwecja1990
Jurica PavlicChorwacja1989
Juniorzy:
Maksymilian BogdanowiczPolska1998
Weronika BurlagaPolska1999
Norbert KrakowiakPolska1999
Damian StalkowskiPolska1999
Szymon SzwacherPolska2002


Menedżer: Rafael Wojciechowski 


Speed Car Motor Lublin

Imię i nazwiskoKrajRok urodzenia
William BjoerlingSzwecja2000
Daniel JeleniewskiPolska1983
Andreas JonssonSzwecja1980
Robert LambertWielka Brytania1998
Dawid LampartPolska1990
Sam MastersAustralia1991
Paweł MiesiącPolska1985
Kenny WennerstamSzwecja1996
Juniorzy:
Oskar BoberPolska1997
Eryk BorczuchPolska2000
Maciej KuromonowPolska1998
Wiktor LampartPolska2001
Emil PerońPolska1999


Trener:Dariusz Śledź

ZOBACZ WIDEO Sparta Wrocław nie szkoli? Andrzej Rusko zaprzecza tej teorii

Kto w 2018 roku wygra Nice 1. Ligę Żużlową?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (134):

  • simon Zgłoś
    ROM Rybnik wygra ligę? niezły żart na 1 kwietnia ;)
    • C-K-M Zgłoś
      Ja stawiam ,że czarnym koniem będzie Motor Lublin i to on avansuje do EE.
      • fritzek Zgłoś
        jestem bardzo ciekawy kiedy skończy się ten przekręt między prezesem KS ROW a zdymisjonowanym Lagutą ? o co chodzi ? a chodzi o kasę , punkty Rybnik stracił , wylądował w I lidze
        Czytaj całość
        , a gdzie kasa od Laguty które on dostał za zabrane punkty ??czyż w imię honoru ( jeżeli go jeszcze posiada ) nie powinien ich zwrócić ?ale kochany prezes wszystko ładnie i cicho zamiótł miotełką pod dywan , a może to nie prawda ???????
        Wszystkie komentarze (134)

        Komentarze (134)

          Wszystkie komentarze (134)
          PRZEJDŹ NA WP.PL