Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Patryk DolnyWP SportoweFakty / Jakub Janecki / Na zdjęciu: Patryk Dolny

TŻ Ostrovia ma skład na awans. Rozmawiali nawet z Ułamkiem

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski doszła do porozumienia z zawodnikami, którzy mieliby bronić barw klubu w sezonie 2018. Jeśli żużlowcy dotrzymają słowa i po otwarciu okienka transferowego podpiszą umowy, to drużyna będzie walczyć o awans.

Rewolucji w składzie ostrowskiego klubu na pewno nie będzie. Wiadomo, że z drużyny odchodzą Sam Masters (ma przenieść się do Lublina) i Łukasz Sówka (zakończył karierę). Bardzo prawdopodobne jest również, że ostrowianie zakończą współpracę z Maksymilianem Bogdanowiczem. Reszta ma zostać. Kim będą nowi zawodnicy?

Tego w Ostrowie zdradzić nie chcą, bo obawiają się konkurencji. Wiemy jednak, że w drużynie pojawią się minimum dwie nowe twarze. Możliwe, że ostatecznie zasili ją nawet trzech żużlowców z zewnątrz.

- Czekamy na otwarcie okienka i będziemy podpisywać umowy. Jeśli wszystko wypali, to na pewno włączymy się do walki o awans - mówi nam prezes Radosław Strzelczyk.

Wiemy już natomiast, kto w Ostrowie jeździć na pewno nie będzie. TŻ Ostrovia zrezygnowała już z takich zawodników jak Damian Baliński czy Sebastian Ułamek. Z tym pierwszym zaawansowane rozmowy toczyły się przed ubiegłym sezonem, ale teraz temat na poważnie nie wrócił. Co do Ułamka, to były przymiarki, ale nic konkretnego z nich nie wyszło.

ZOBACZ WIDEO Prezes PGE Ekstraligi chwali Włókniarza Częstochowa

Czy TŻ Ostrovia w sezonie 2018 wywalczy awans do Nice 1. LŻ?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (20):

Wszystkie komentarze (20)

Komentarze (20)

×
    Wszystkie komentarze (20)
    PRZEJDŹ NA WP.PL