Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Denis Gizatullin WP SportoweFakty / Oliwer Kubus / Denis Gizatullin

Oficjalnie: Znamy kolejnego seniora w kadrze Stal-Met Kolejarza Opole

Michał Mielnik
Michał Mielnik
W środę Stal-Met Kolejarz Opole za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że Denis Gizatullin przedłużył kontrakt z klubem na kolejne dwa lata.

Przyszłoroczny sezon będzie już trzecim dla Rosjanina w barwach Stal-Met Kolejarza Opole. W 2017 roku Denis Gizatullin uzyskał średnią biegopunktową równą 2,420 i został najlepszym zawodnikiem 2. Ligi Żużlowej. Przedłużenie kontraktu z kapitanem drużyny było bardzo ważne dla zarządu Kolejarza i zawodnik podpisał umowę na najbliższe dwa sezony. - Denis bardzo dobrze czuje się w Opolu, jak sam twierdzi w klubie jest rodzinna i dobra atmosfera, więc z radością podpisał kontrakt na kolejne dwa lata! - poinformowali szefowie opolskiego klubu na Facebooku.

Wiadomo już także, że z Opola odejdą Michał Łopaczewski, Dawid Stachyra, Marcin Rempała oraz Tomasz Rempała. Z kolei skład drużyny uzupełnią Patrick Hansen, Richard Lawson, a działacze porozmawiają o nowych umowach z Adrianem Gomólskim Kamilem Kamińskim. Wzmocnieniami Kolejarza mają zostać Oskar Polis oraz Hubert Łęgowik, którzy dogadali się z opolskim klubem.

ZOBACZ WIDEO Nowe pomysły na walkę z dopingiem w sporcie żużlowymTAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship

Czy Denis Gizatullin będzie liderem Stal-Met Kolejarza Opole?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (16):

Wszystkie komentarze (16)

Komentarze (16)

×
    Wszystkie komentarze (16)
    PRZEJDŹ NA WP.PL