Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Artur Mroczka pod taśmą startowąWP SportoweFakty / Grzegorz Jarosz / Artur Mroczka pod taśmą startową.

W listopadzie ruszy przetarg na przebudowę stadionu Unii Tarnów

Dawid Borek
Dawid Borek
Jeszcze w listopadzie ma zostać ogłoszony przetarg na przebudowę Stadionu Miejskiego w Tarnowie. Koszt inwestycji szacuje się na około 50 milionów złotych.

Wiadomo już, że przebudowany stadion w Tarnowie będzie dostosowany dla dwóch dyscyplin: żużla i piłki nożnej. Zgodnie z projektem, prace mają dotyczyć modernizacji budynku klubowego oraz trybuny dla kibiców.

W tym momencie tarnowski magistrat oczekuje na poprawioną dokumentację projektu przebudowy stadionu. - Spodziewamy się, że pod koniec tygodnia wpłynie do nas poprawiona, zgodnie ze zgłaszanymi sugestiami, dokumentacja od projektanta. Po jej sprawdzeniu i przeanalizowaniu, przystąpimy do przygotowania ogłoszenia przetargu. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to pod koniec listopada prawdopodobnie przetarg zostanie ogłoszony - poinformowała w rozmowie z Radiem RDN Daniela Motak, rzecznik prezydenta Tarnowa.

Prace nad przebudową stadionu w Tarnowie mają wystartować pod koniec 2018 roku. Ich koszt szacowany jest na około 50 milionów złotych.

ZOBACZ WIDEO Prezes PGE Ekstraligi chwali Włókniarza CzęstochowaAktualne składy drużyn żużlowych:

PGE Ekstraliga -->>

Nice 1. Liga Żużlowa -->>

2. Liga Żużlowa -->>

Czy Unia Tarnów w sezonie 2018 utrzyma się w PGE Ekstralidze?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (6):

 • wejss Zgłoś
  Powinny powstać dwa stadiony. Obecny dla żużla i drugi dla piłkarzy obok hali Jaskółka. Tereny są do tego wyśmienite. Byłby to wspaniały kompleks sportowy. Komuś chyba zależy żeby
  Czytaj całość
  tak nie było. Patrz Kraków.
  • Skam Zgłoś
   Czekamy.
   • RECON_1 Zgłoś
    Przebudowa za 50baniek, podejrewam ze wyjdzie z tego bubel,bo w tych pieniądzach można zrobić fajny stadion dla żużla a za resztę dla piłkarzy zmodernizować lekkoatletyczny po drugiej
    Czytaj całość
    stronie ulicy,ale po co tak jak można utopic kasę i zarobić na potencjalnych poprawkach bo te znając zycie i tak beda.
    Wszystkie komentarze (6)

    Komentarze (6)

    PRZEJDŹ NA WP.PL