Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Adrian Cyfer WP SportoweFakty / Jakub Barański / Na zdjęciu: Adrian Cyfer

Adrian Cyfer nie skusi się na Ekstraligę. Niebawem kolejne kontrakty w Pile

Michał Wachowski
Michał Wachowski
Działacze Polonii Piła podpisali umowy z Tomaszem Gapińskim i Tomasem H. Jonassonem, a w kolejce są kolejni zawodnicy. Działacze są dobrej myśli w sprawie Adriana Cyfera. Ten nie wróci raczej na sezon 2018 do Ekstraligi.

Kształt drużyny z Piły powoli się krystalizuje. Okienko transferowe trwa jeszcze paręnaście dni, a w klubie przyznają, że kolejne umowy mogą zostać ogłoszone w tym tygodniu.

- Spokojnie pracujemy i myślę, że na dniach będziemy mieli do przekazania kibicom kolejne dobre wiadomości. Wiemy, że żużlowcy, z którymi chcemy podpisać umowy, solidaryzują się z protestem zawodników, którzy walczą o lepsze przepisy regulaminowe. To jeden z powodów, dlaczego musimy jeszcze chwilkę poczekać - mówi nam menedżer zespołu, Tomasz Żentkowski.

W dalszym ciągu nie wyjaśniło się to czy w klubie zostanie Norbert Kościuch, który ma też oferty z PGE Ekstraligi. Kibice mogą być natomiast w zasadzie pewni zatrzymania Adriana Cyfera. Wychowanek gorzowskiej Stali dobrze odnalazł się w Nice 1. Lidze i w poprzednim sezonie uzyskał średnią biegopunktową 1,887. W Euro Finannce Polonii nadal chcą na niego stawiać.

- Zakładam, że ogłoszenie nowego kontraktu z Adrianem to tylko kwestia czasu. Nasi kibice powinni być w tej sprawie spokojni - wyjaśnia Żentkowski. 

Przesądzone jest, że z Piły odejdzie Brady Kurtz. Ma on podpisać umowę z leszczyńską Unią.

ZOBACZ WIDEO Tobiasz Musielak: Niewielu Polaków ma ten tytuł, co jaTAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship

Czy Cyfer podejmie dobrą decyzję, jeśli zostanie w Pile?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (7):

Wszystkie komentarze (7)

Komentarze (7)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL