Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Marcin JędrzejewskiWP SportoweFakty / Michał Szmyd / Na zdjęciu: Marcin Jędrzejewski

Kolejny cios dla Polonii. Odchodzi Marcin Jędrzejewski

Michał Konarski
Michał Konarski
Zła informacja dla kibiców Polonii Bydgoszcz. Drużynę opuszcza kapitan, Marcin Jędrzejewski. Klub traci zatem kolejnego zawodnika. Jedynym seniorem w składzie pozostaje Damian Adamczak.

30-letni żużlowiec w ostatnich sezonach był mocnym punktem drużyny, w której się wychował. Zdarzały mu się co prawda wahania formy, ale nie schodził poniżej pewnego poziomu. Potrafił pojechać nieco słabiej, by za chwilę zaliczyć kapitalny występ (chociażby mecz u siebie z Lokomotivem Daugavpils). Marcin Jędrzejewski zdecydował, że pora na zmianę otoczenia. - Mogę potwierdzić, że odchodzę. Dziękuję za ten czas spędzony w Bydgoszczy. Za rok będę startował w innym klubie - powiedział.

Wielu kibiców z grodu nad Brdą miało nadzieję, że to właśnie w oparciu o "Siopka" zostanie zbudowany skład na pierwszy w historii sezon w najniższej klasie rozgrywkowej. Zawodnik postanowił jednak, że w 2018 roku w Bydgoszczy go nie będzie. Jakie są tego powody? - Nie chciałbym wchodzić w szczegóły. Dostałem propozycję z pierwszej ligi. Chcę jeździć właśnie tam - przyznał Jędrzejewski

Wychowanek Polonii nie chce na razie wskazywać swojego kolejnego pracodawcy. Przyszłość tego żużlowca będzie znana dopiero za kilka dni. - Za wcześnie, by o tym mówić. Chciałbym jedynie powiedzieć, że czas spędzony w grodzie nad Brdą wspominam miło. Ten sezon drużynowo oczywiście nie miał się tak potoczyć. Indywidualnie nie było źle, ale chcę żeby w 2018 było lepiej - zadeklarował.

ZOBACZ WIDEO: Cezary Kucharski: Lewandowski jest lepszym napastnikiem niż Benzema

Czy zaskoczyło cię odejście Jędrzejewskiego?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (92):

Wszystkie komentarze (92)

Komentarze (92)

    Wszystkie komentarze (92)
    PRZEJDŹ NA WP.PL