Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Facebook / Adrian Miedziński po podpisaniu kontraktu z Włókniarzem. Obok prezesi Jaromir Jarząb i Michał Świącik

Oficjalnie: Miedziński we Włókniarzu. Zawodnik podpisał kontrakt

Mateusz Makuch
Mateusz Makuch
W poniedziałek Adrian Miedziński i Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa dopełnili formalności. Wychowanek toruńskiego Apatora przyjechał do siedziby klubu z Częstochowy i podpisał roczną umowę.

- Adrian przyjechał do nas do klubu i podpisaliśmy kontrakt - przekazał nam Michał Świącik, prezes częstochowskiego Włókniarza. To jeden z najbardziej zaskakujących transferów w tym okienku. Adrian Miedziński był dotychczas przez 16 lat związany ze swoim macierzystym ośrodkiem z Torunia i po raz pierwszy w karierze postanowił zmienić barwy klubowe w Polsce.

- Chciałem znaleźć zespół, w którym będę się dobrze czuł i który stawia sobie ambitne cele. W Częstochowie jest fajna atmosfera, wszystko dobrze jest zorganizowane - mówił niedawno sam zainteresowany. Przejście do Włókniarza ma na niego pozytywnie wpłynąć.

Miedziński to piąty zawodnik, który został oficjalnie potwierdzony w częstochowskim klubie. Biało-zielonym pozostało już tylko podpisać kontrakt m.in. z Leonem Madsenem, z którym ustalono warunki dwuletniej umowy. W trakcie tłumaczenia na język angielski jest też kontrakt Fredrika Lindgrena. Jeśli wszystko będzie się zgadzać, Szwed oficjalnie zostanie zawodnikiem Lwów w niedługim czasie.

ZOBACZ WIDEO Prezes PGE Ekstraligi chwali Włókniarza CzęstochowaKup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Czy Miedziński odbuduje się we Włókniarzu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (26):

Wszystkie komentarze (26)

Komentarze (26)

    Wszystkie komentarze (26)
    PRZEJDŹ NA WP.PL