Najnowsze Wyniki/Kalendarz
zespół Polonii Bydgoszcz w sezonie 2017WP SportoweFakty / Michał Szmyd / Na zdjęciu: zespół Polonii Bydgoszcz w sezonie 2017

Znamy pełny skład Polonii Bydgoszcz!

Michał Konarski
Michał Konarski
Zdenek Holub, Ondrej Smetana czy Steven Mauer to kolejni żużlowcy zakontraktowani przez Polonię Bydgoszcz. Oprócz wymienionego tercetu do ekipy dołączyło także kilku mniej znanych jeźdźców.

Bardzo liczną kadrę skompletowała Polonia Bydgoszcz. W ostatnim dniu okienka transferowego działacze z grodu nad Brdą wzbogacili zespół o takich zawodników, jak Zdenek Holub, Ondrej Smetana, czy Steven Mauer. Zdaje się, że zwłaszcza ten pierwszy może kandydować do wyjściowego składu drużyny.

Ponadto umowy podpisali Patrik Buri, Jonas B. Andersen, Matic Ivacic oraz Iwan Bolszakow. Zapewne wielu z tych zawodników będzie miało problem z jazdą w lidze, ale trzeba przyznać że komfort przy wybieraniu składu w Bydgoszczy będzie spory. Póki co, ciężko stwierdzić kto może liczyć na miejsce w zestawieniu.

Tym samym zakończyła się budowa składu. Oprócz wymienionych powyżej członków drużyny, w zespole są także Oskar Ajtner-Gollob, Mikołaj Curyło, Damian Adamczak, Michał Piosicki, Rene Bach, Andriej Kobrin, Daniił Kołodinski, Dimitri Berge i juniorzy Tomasz Orwat oraz Mateusz Jagła. Patryk Sitarek również ma ważny kontrakt, ale właściciel klubu nie widzi go w ekipie na przyszły sezon.

ZOBACZ WIDEO Organizacja meczu w PGE Ekstralidze

Czy tym składem Polonia ma szansę powalczyć o awans?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (29):

 • CAŁE ŻYCIE STAL RZESZÓW Zgłoś
  Berge ,żeby tylko dobrze bukował bilety! Ha,ha,ha
  • Maciula87 Zgłoś
   Niezła legia cudzoziemska w Polonii się zrobiła...Skład na 4-5 pozycje w tabeli jak najbardziej...Pewniacy do składu to Berge, Bach, Gollob i Adamczak, zostaje praktycznie ostatnie
   Czytaj całość
   miejsce... Tutaj ciekawą opcją jest Jonas Brondum Andersen, zawodnik startujący do tej pory w Danii i Wielkiej Brytanii, mam nadzieje, że pojawi się na przedsezonowych treningach i powalczy o skład... Na juniorce to pewniakiem jest jedynie Orwat, trzeba koniecznie ściągnąć kogoś z zewnątrz... Jagła niestety do ligi się nie nadaje...
   • Unia L. Zgłoś
    Niesamowitą plejadę gwiazd zebrał Władek, może śmiało reaktywować Kryterium Asów na wiosnę i puścić wszystkich zakontraktowanych w Polonii na ten sezon. Nawet może być ciekawie ;)
    Wszystkie komentarze (29)

    Komentarze (29)

     Wszystkie komentarze (29)
     PRZEJDŹ NA WP.PL