Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Damian Baliński WP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / Na zdjęciu: Damian Baliński

Oficjalnie: Poznaliśmy kadrę i szczegóły startu rezerw Unii Leszno

Dawid Cysarz
Dawid Cysarz
W przyszłym sezonie Unia Leszno wystawi drugi zespół do rozgrywek 2. Ligi Żużlowej. Drużyna będzie startować w Rawiczu pod nazwą Unia Kolejarz Rawicz. Poznaliśmy już skład tej ekipy.

TAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship
Najbardziej doświadczonymi żużlowcami w zespole rezerw Byków mają być Damian Baliński i Adam Skórnicki. Kontrakty z zespołem z Leszna podpisali także Brytyjczycy Richie Worrall, Steve Worrall i Jack Smith. W drugiej drużynie Unii występować będą juniorzy Wiktor Trofimow jr, Szymon Szlauderbach i Tymoteusz Picz.

Mecze ligowe w Rawiczu odbywać się będą w soboty. Dzięki temu w 2. Lidze Żużlowej startować będą mogli Brady Kurtz, Dominik Kubera i Bartosz Smektała. Ponadto umowami z rawickim klubem związali się Ricky Wells, Facundo Albin, Arkadiusz PawlakRafał Konopka, Tomasz Dutka i Wojciech Lisiecki. Wszyscy będą mogli być wypożyczeni do Unii Kolejarza Rawicz.

ZOBACZ WIDEO Jakub Świerczok: Swoją grę oceniam średnio

na Facebooku.

Komentarze (70):

 • smok Zgłoś
  Jak Smektała, Kubera i Kurtz będą przyjeżdżali na te mecze to za rok rezerwy Unii bedą w pierwszej lidze.
  • ken UNIA LESZNO Zgłoś
   MISTRZ POLSKI UNIA LESZNO stworzy wylęgarnie talentów w Rawiczu. Priorytetem będą Polscy Lokalni juniorzy, którzy potencjalnie będą mogli docelowo trafić do UNII LESZNO. Skóra poznał
   Czytaj całość
   wielu ludzi na wyspach - stąd Brytyjczycy w składzie. Jeśli mają jakiś ukryty talent Skóra z Ballym napewno wyszkolą angola na miarę Fricka! W zamyśle tego projektu jest szkolenie przyszłych kandydatów do składu UNII LESZNO! Co jeśli wyszkolony delikwent trafi do rywala zamiast do KRÓLOWEJ ŻUŻLA? -Nauka pójdzie w las? Mam nadzieje, że klub zabezpieczy tą kwestię..
   • Al Bundy Zgłoś
    PS podaję że na zmianę co mecz ma jeździć Kubera i Smektala na pozycji seniora
    Wszystkie komentarze (70)

    Komentarze (70)

    ×
     Wszystkie komentarze (70)
     PRZEJDŹ NA WP.PL