Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Krystian RempałaWP SportoweFakty / Grzegorz Jarosz / Na zdjęciu: Krystian Rempała

Odlew z podobizną stanął przy grobie Krystiana Rempały. Część fanów krytykuje reklamę na cmentarzu

Dawid Borek
Dawid Borek
Przy grobie śp. Krystiana Rempały stanął odlew z jego podobizną. Nie wszystkim kibicom podoba się jego wygląd. Fani krytykują wyeksponowane logotypy głównego sponsora Unii Tarnów na pomniku zmarłego żużlowca.

Po wypadku, który miał miejsce na wejściu w pierwszy łuk drugiego wyścigu meczu pomiędzy ROW-em Rybnik i Unią Tarnów, u Krystiana Rempały stwierdzono obrzęk oraz krwiaka mózgu. Jego stan był krytyczny. Lekarze przez kilka dni walczyli o życie 18-latka. Mimo starań lekarzom nie udało się uratować życia Krystiana Rempały. Żużlowiec zmarł 28 maja 2016 roku. 3 czerwca odbył się pogrzeb żużlowca.

Niespełna półtora roku po pożegnaniu Krystiana Rempały, przy jego grobie stanął odlew z podobizną zawodnika. Nie wszystkim kibicom spodobał się wygląd pomnika. Chodzi o logotypy Grupy Azoty, które pojawiły się na klatce piersiowej, na brzuchu oraz na prawej nodze odlewu. Można się domyślać, że to właśnie główny sponsor Unii Tarnów pokrył koszty pomnika.

- Naprawdę super reklamę sobie Azoty zrobiły, nie ma to jak reklamować się na cmentarzu. Trzeba było jeszcze z 10 tych logo umieścić na pomniku - napisał Rafał Nosal na fanpage'u Unii Tarnów. - Co za debilizm z tą reklamą! - dodał Paweł Brzeźniak. - Grupa Azoty bije po oczach jak cholera... Obyłoby się bez sponsora - stwierdził z kolei Kuba Ratajczak.

ZOBACZ WIDEO Dublet Roberta Lewandowskiego - zobacz skrót meczu Bayern Monachium - FC Augsburg [ZDJĘCIA ELEVEN]

Głosy kibiców są podzielone. Spora grupa fanów chwali inicjatywę, nie zwracając uwagę na logotypy największego koncernu chemicznego w Polsce. - Ludzie nie macie litości, naprawdę. To co, mieli wykonać pomnik w krótkich spodenkach? Nie sądzę żeby ktokolwiek, podczas wykonania, pomyślał o reklamie, bardziej chodziło odwzorowanie dokładnego wizerunku. Dajcie już sobie na wstrzymanie... - tonuje Łukasz Gadek. - Fantastyczny! Świetnie wykonany - ocenił Michał Głuszak. - Piękny! Super pomysł! - skomentowała Dorota Radoń.

Czy podoba Ci się wygląd pomnika przy grobie Krystiana Rempały?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (113):

Wszystkie komentarze (113)

Komentarze (113)

×
    Wszystkie komentarze (113)
    PRZEJDŹ NA WP.PL