Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Marek Cieślak WP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / Na zdjęciu: Marek Cieślak

Falubaz wydał oświadczenie. Cieślak zapewniał, że podpisze umowę

Kamil Tecław
Kamil Tecław
W środę Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra oficjalnie poinformował, że Marek Cieślak nie będzie trenerem ich drużyny w przyszłym sezonie. Klub wydał oświadczenie w tej sprawie.

Zielonogórski klub był przekonany, że szkoleniowiec reprezentacji Polski poprowadzi drużynę Ekantor.pl Falubazu w sezonie 2018. Ostatecznie Marek Cieślak ze względu na ciężką sytuację zdrowotną swojej mamy postanowił opuścić zespół z Grodu Bachusa. Falubaz na swojej oficjalnej stronie internetowej wydał oświadczenie w tej sprawie.

Z jego treści wynika, że jeszcze w ubiegłym tygodniu trener zapewniał, że nie opuści Zielonej Góry. Falubaz szanuje jednak jego decyzję i rozstaje się ze szkoleniowcem w zgodzie.

Poniżej prezentujemy pełną treść oświadczenia.

"Trener Marek Cieślak w przyszłym sezonie nie będzie trenerem zielonogórskiego Falubazu. Co prawda o tej decyzji dowiedzieliśmy się z mediów, ale przyjmujemy ją jako fakt. Wiele ostatnio mówiło się o tym, że trener ze względu na trudną sytuację rodzinną będzie chciał być bliżej Częstochowy i może nie przedłużyć umowy z naszym klubem. Dla nas wiążące były jednak rozmowy z samym trenerem (ostatnia w ubiegłym tygodniu) i zapewnienia, że na początku grudnia podpiszemy nową umowę. Życie napisało jednak inny scenariusz, a nam pozostaje uszanować decyzję Marka i podziękować mu za wszystko co zrobił dla naszego klubu."

Wszystko wskazuje na to, że w sezonie 2018 Marek Cieślak poprowadzi zespół Włókniarza Vitroszlif CrossFit Częstochowa.

ZOBACZ WIDEO: Polska sędzia: Byłam zszokowana, że ktoś może mnie tak bardzo wyzywać

Co powinien zrobić Marek Cieślak?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (38):

 • Kobyłka Zgłoś
  Cieślak jako trener miał swoje 5 minut i wykorzystał to w 100%. Niestety, lata robią swoje, zwłaszcza pobyt w Ostrowie. Pewnie zrozumiał, że więcej nie osiągnie, stąd decyzja o
  Czytaj całość
  podjęciu pracy w Czewie. Praca na miejscu, mniej kilometrów do przejechania. Wplatanie tu stanu zdrowia matki jest mało przekonująca. Zrobił co uważał za stosowne, jego sprawa. Falubaz nie musi się podniecać. To tylko instruktor którego można zastąpić w każdej chwili, nawet za mniejsze pieniądze. W tej chwili gotowych do pracy instruktorów jest pod dostatkiem, nie gorszych od Cieślaka.
  • speed01 Zgłoś
   Cieślak stracił resztki mojego szacunku.
   • Andrea B. Zgłoś
    Brawo Falubaz. Oświadczenie klasa.
    Wszystkie komentarze (38)

    Komentarze (38)

    ×
     Wszystkie komentarze (38)
     PRZEJDŹ NA WP.PL