WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Piotr Żyto / Na zdjęciu: Piotr Żyto i działacze Kolejarza Opole zdejmują dmuchaną bandę

Falubaz szuka trenera. Piotr Żyto odmówił, ale są inni kandydaci

Dariusz Ostafiński
Dariusz Ostafiński
W środę Marek Cieślak zrezygnował z prowadzenia Falubazu w sezonie 2018. Działacze chcieli wziąć na jego miejsce Piotra Żyto, ale ten odmówił, bo nie chciał zostawiać Kolejarza Opole. Są jednak inni kandydaci.

Piotr Żyto był pierwszym wyborem Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra po rezygnacji Marka Cieślaka z prowadzenia zespołu. Odrzucił on jednak ofertę, bo nie chciał zostawiać Stal-Met Kolejarza Opol. Żyto postąpił fair, bo jednak zobowiązał się wcześniej, że zajmie się drużyną drugoligowca i dotrzymał słowa. Zrobił to, choć wizja pracy w Falubazie musiała być kusząca.

Po odmowie Żyto ruszyła karuzela nazwisk. Plotkuje się, że Falubaz może objąć Robert Kościecha. Niektórzy przypisują do zespołu Czesława Czernickiego. Mówi się o Adamie Skórnickim, który kilka tygodni temu złożył w Falubazie aplikację, bo chciał pracować z zielonogórską młodzieżą.

- Zapewniam, że nie będzie Kościechy ani Czernickiego - mówi nam Marcin Grygier, rzecznik prasowy Falubazu. - Więcej nie powiem. Przyznaję jedynie, że rozmowy ruszyły i jesteśmy bliżej niż dalej znalezienia nowego trenera.

ZOBACZ WIDEO: Profesor Harat: Szansa, że Gollob będzie chodził jest nieduża. Trzeba mieć nadziejęKup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Czy Falubaz powinien postawić na Skórnickiego?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (66):

    Pokaż więcej komentarzy (63)
    PRZEJDŹ NA WP.PL