Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Piotr Żyto i działacze Kolejarza Opole zdejmują dmuchaną bandę WP SportoweFakty / Piotr Żyto / Na zdjęciu: Piotr Żyto i działacze Kolejarza Opole zdejmują dmuchaną bandę

Falubaz szuka trenera. Piotr Żyto odmówił, ale są inni kandydaci

Dariusz Ostafiński
Dariusz Ostafiński
W środę Marek Cieślak zrezygnował z prowadzenia Falubazu w sezonie 2018. Działacze chcieli wziąć na jego miejsce Piotra Żyto, ale ten odmówił, bo nie chciał zostawiać Kolejarza Opole. Są jednak inni kandydaci.

TAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Gnieźnie. Oglądaj w Eurosporcie!
Piotr Żyto był pierwszym wyborem Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra po rezygnacji Marka Cieślaka z prowadzenia zespołu. Odrzucił on jednak ofertę, bo nie chciał zostawiać Stal-Met Kolejarza Opol. Żyto postąpił fair, bo jednak zobowiązał się wcześniej, że zajmie się drużyną drugoligowca i dotrzymał słowa. Zrobił to, choć wizja pracy w Falubazie musiała być kusząca.

Po odmowie Żyto ruszyła karuzela nazwisk. Plotkuje się, że Falubaz może objąć Robert Kościecha. Niektórzy przypisują do zespołu Czesława Czernickiego. Mówi się o Adamie Skórnickim, który kilka tygodni temu złożył w Falubazie aplikację, bo chciał pracować z zielonogórską młodzieżą.

- Zapewniam, że nie będzie Kościechy ani Czernickiego - mówi nam Marcin Grygier, rzecznik prasowy Falubazu. - Więcej nie powiem. Przyznaję jedynie, że rozmowy ruszyły i jesteśmy bliżej niż dalej znalezienia nowego trenera.

ZOBACZ WIDEO: Profesor Harat: Szansa, że Gollob będzie chodził jest nieduża. Trzeba mieć nadziejęCzy Falubaz powinien postawić na Skórnickiego?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (66):

 • Tlokston Zgłoś
  Jak to się woła..? Hej, hej Falubaz! Hej, hej Falubaz! Dlaczego nikt z wami nie chce współpracować. Czy to jest wasza uczciwość o której wspominał Jarek Hampel. Życie pięknie
  Czytaj całość
  wynagradza :) Skaczemy panowie i panie - udawajmy, że jest dobrze. Wszyscy razem: hej ,hej falubaz! Śmiech na sali.
  • styr Zgłoś
   Cieślak jesteś hipokrytą bez honoru Twoje słowa z przed miesiąca.Trener reprezentacji Polski nie ukrywa swojej złości w stosunku do zawodnika, który dał słowo i go nie dotrzymał. -
   Czytaj całość
   Doyle cały czas pytał mnie, gdzie ja będę w przyszłym sezonie. Mówił, że jeśli zostanę w Falubazie, to i on będzie tam jeździł. Okazuje się, że pomylił się w swoich przewidywaniach. Ja będę prawdopodobnie w Falubazie, wszystko na to wskazuje, a Doyle jednak nie - powiedział Cieślak w Magazynie Żużlowym Radia Zielona Góra.Jak tłumaczy, jeżeli zawodnik chce jeździć w danym klubie, to szczerze z nim rozmawia. Za wzór można postawić Jarosława Hampela, który lojalnie poinformował, że zmienia otoczenie. W przypadku Doyle'a tego niewątpliwie zabrakło.
   • styr Zgłoś
    Mimo ze kibicuje Falubazowi od zawsze uwazam ze super Pan Panie Piotrze postapił to co z Panem zrobili kilka lat temu owi super dzialacze opisywalem szeroko w komentarzach i w sumie czekalem
    Czytaj całość
    kiedy przyjda w Pana laski no i przyszli . Do samego Falubazu jako chlopaków ganiajacych po torze nigdy nic nie mialem ,ale ta banda zenujacych gryzipiórkówdzialaczy do rozpaczy od dawna mnie doprowadza. Rozjechali Falubaz jak ślimaka na asfalcie brak im honoru brak smaku ,tylku buta i wielkie mniemanie o sobie i tyle w temacie.
    Wszystkie komentarze (66)

    Komentarze (66)

    ×
     Wszystkie komentarze (66)
     PRZEJDŹ NA WP.PL