Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Piotr Protasiewicz gotowy do biegu WP SportoweFakty / Mateusz Wójcik / Piotr Protasiewicz gotowy do biegu

Ekantor.pl Falubaz z Adamem Skórnickim będzie stać na wiele

Dawid Borek
Dawid Borek
Piotr Protasiewicz nie ma wątpliwości, że postawienie na Adama Skórnickiego to dobry ruch Ekantor.pl Falubazu. Zdaniem kapitana drużyny, nowy menedżer może poprowadzić zielonogórzan do niezłych wyników.

Nowy menedżer Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra w przeszłości prowadził Fogo Unię Leszno, w pierwszym sezonie w roli szkoleniowej odmieniając ekipę Byków o 180 stopni. Koniec końców Adam Skórnicki przyczynił się do wicemistrzostwa, w później do mistrzostwa Polski wywalczonego przez leszczynian. - Skórnicki miał przyjemność poprowadzić już leszczyńską drużynę i to w trudnym momencie, z trudnymi charakterami. Jak wszyscy wiemy, świetnie się z tego wywiązał. U nas może być podobnie - mówi Piotr Protasiewicz, cytowany przez Falubaz.com.

Na papierze Ekantor.pl Falubaz nie jest faworytem do walczenia o najwyższe cele w przyszłym sezonie. Kapitan zielonogórskiej drużyny liczy, że nowy menedżer wydobędzie ze swoich podopiecznych tkwiący w nich potencjał i doprowadzi zespół do pozytywnych rezultatów. - Mamy w drużynie młodych, ale już utytułowanych żużlowców, którzy na pewno udowodnią swój potencjał i talent na torze. Uważam, że z takim trenerem jak Adam Skórnicki jesteśmy w stanie powalczyć o całkiem niezły wynik - ocenia 42-latek.

Protasiewicz jest też spokojny o współpracę ze Skórnickim. - Jako jedyny z naszej drużyny jestem podobnym wieku, co Adam. Razem przejechaliśmy wiele meczów, wyścigów, nieraz rywalizowaliśmy, ale teraz ta perspektywa się zmienia i na pewno będzie nam się świetnie współpracować - dodaje Piotr Protasiewicz.

ZOBACZ WIDEO Tomasz Gollob: Nikt nie będzie musiał mi robić zdjęć z ukrycia

Czy Adam Skórnicki poprowadzi Ekantor.pl Falubaz do play-off?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (12):

Wszystkie komentarze (12)

Komentarze (12)

×
    Wszystkie komentarze (12)
    PRZEJDŹ NA WP.PL