WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / Piotr Mieczyński / Budowa stadionu Orła Łódź

Witold Skrzydlewski znowu zaskoczył kibiców. Nowy stadion Orła będzie pełny?

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
W sezonie 2018 Orzeł Łódź będzie startować już na nowym stadionie. W środę podczas uroczystej Gali, którą klub zorganizował w Nowej Hali Expo, Witold Skrzydlewski poinformował o cenach biletów i karnetów na przyszłoroczne rozgrywki.

W minionym sezonie bilety na mecze Orła Łódź kosztowały 35 zł (dla singli) i 45 zł (rodzinny). W przyszłorocznych rozgrywkach kibiców czeka dużo zmian. Przede wszystkim poprawi się komfort oglądania meczów. Nie będzie to jednak oznaczać podwyżki cen. Wręcz przeciwnie, wejściówki na spotkania łódzkiej drużyny będą zdecydowanie tańsze!

W sezonie 2018 cena biletu normalnego na rundę zasadniczą wyniesie 25 zł. Karnety na rundę zasadniczą będą kosztować z kolei 150 zł, a to oznacza, że za jeden mecz trzeba będzie zapłacić średnio niewiele ponad 20 zł. Ich posiadacze będą mieć pierwszeństwo przy zakupie wejściówek na fazę play-off, otrzymają dodatkowo program meczowy i zniżki na inne klubowe produkty.

Prezes Witold Skrzydlewski liczy, że ustalenie cen na takim poziomie w połączeniu z silnym składem i zapowiedzią walki o awans do PGE Ekstraligi, pozwoli na zapełnienie nowego obiektu.

Zmian na nowym stadionie będzie jednak znacznie więcej. Bilety i karnety na mecze Orła będzie można nabywać bez wychodzenia z domu, bo klub zamierza uruchomić sprzedaż internetową. Każdy będzie miał możliwość wyboru miejsca, pojawi się także sektor rodzinny z animacjami dla dzieci, nowa stefa gastronomiczna i dwie strefy VIP. Klub przygotuje również nowe pakiety VIP i uruchomi projekt "Przyjaciele KŻ Orzeł Łódź". Szczegóły tego przedsięwzięcia poznamy już wkrótce.

ZOBACZ WIDEO Stadion Orła Łódź nabiera pięknych kształtów! Zobacz na jakim jest etapiePolecamy:
ŻUŻEL NA ŚLĄSKIM - bilety już od 19 zł! SPRAWDŹ >>>

Czy ceny biletów i karnetów na mecze Orła są atrakcyjne?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (35):

    Pokaż więcej komentarzy (32)