WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / Piotr Mieczyński / Budowa stadionu Orła Łódź

Witold Skrzydlewski znowu zaskoczył kibiców. Nowy stadion Orła będzie pełny?

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
W sezonie 2018 Orzeł Łódź będzie startować już na nowym stadionie. W środę podczas uroczystej Gali, którą klub zorganizował w Nowej Hali Expo, Witold Skrzydlewski poinformował o cenach biletów i karnetów na przyszłoroczne rozgrywki.

Wejdź na TYPER.WP.PL, twórz własne ligi i typuj wyniki meczów!

W minionym sezonie bilety na mecze Orła Łódź kosztowały 35 zł (dla singli) i 45 zł (rodzinny). W przyszłorocznych rozgrywkach kibiców czeka dużo zmian. Przede wszystkim poprawi się komfort oglądania meczów. Nie będzie to jednak oznaczać podwyżki cen. Wręcz przeciwnie, wejściówki na spotkania łódzkiej drużyny będą zdecydowanie tańsze!

W sezonie 2018 cena biletu normalnego na rundę zasadniczą wyniesie 25 zł. Karnety na rundę zasadniczą będą kosztować z kolei 150 zł, a to oznacza, że za jeden mecz trzeba będzie zapłacić średnio niewiele ponad 20 zł. Ich posiadacze będą mieć pierwszeństwo przy zakupie wejściówek na fazę play-off, otrzymają dodatkowo program meczowy i zniżki na inne klubowe produkty.

Prezes Witold Skrzydlewski liczy, że ustalenie cen na takim poziomie w połączeniu z silnym składem i zapowiedzią walki o awans do PGE Ekstraligi, pozwoli na zapełnienie nowego obiektu.

Zmian na nowym stadionie będzie jednak znacznie więcej. Bilety i karnety na mecze Orła będzie można nabywać bez wychodzenia z domu, bo klub zamierza uruchomić sprzedaż internetową. Każdy będzie miał możliwość wyboru miejsca, pojawi się także sektor rodzinny z animacjami dla dzieci, nowa stefa gastronomiczna i dwie strefy VIP. Klub przygotuje również nowe pakiety VIP i uruchomi projekt "Przyjaciele KŻ Orzeł Łódź". Szczegóły tego przedsięwzięcia poznamy już wkrótce.

ZOBACZ WIDEO Stadion Orła Łódź nabiera pięknych kształtów! Zobacz na jakim jest etapie
KUP bilet na 2019 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland!

Czy ceny biletów i karnetów na mecze Orła są atrakcyjne?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (35):

    Pokaż więcej komentarzy (32)