WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Oliwer Kubus / Na zdjęciu: Adam Giernalczyk (w środku)

Wrócił do Ostrovii i zrobił porządek. Tak dobrze już dawno nie było

Dawid Borek
Dawid Borek
Adam Giernalczyk powraca do pracy w ostrowskim klubie. W TŻ Ostrovia będzie sprawował funkcję kierownika klubu. Prezes jest spokojny o pozytywne przejście okresu licencyjnego.

Wejdź na TYPER.WP.PL, twórz własne ligi i typuj wyniki meczów!

W minionym sezonie Adam Giernalczyk pracował w Stal-Met Kolejarzu, pełniąc funkcję menedżera drużyny. W maju, z powodu niezadowalających wyników, został zwolniony. Teraz Giernalczyk wraca do pełnienia obowiązków w klubie z Ostrowa, w którym współpracował przed objęciem stanowiska w Opolu.

- Chcemy mieć porządek w dokumentach. Wiemy, że Adam jest bardzo skrupulatny. Zajmie się przygotowaniem do okresu licencyjnego, przez cały rok będzie kontaktował się z zawodnikami w sprawach finansowych. Będzie utrzymywał też kontakt z miastem czy osobami funkcyjnymi. Adam będzie miał dużo na głowie, ale on to lubi - przyznał Radosław Strzelczyk w rozmowie z wlkp24.info.

Prezes TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. jest spokojny o licencję dla ostrowskiego klubu. Po gorącym okresie mają przyjść dobre wieści. - Jeśli chodzi o audyt, to wszystko gra i buczy. Spełniliśmy wszystkie warunki. Audytor stwierdził, że w Ostrowie dawno nie było takiego porządku w papierach, co cieszy. Do procesu licencyjnego Adam Giernalczyk przygotowuje sporo dokumentów. Chcielibyśmy otrzymać licencję bezwarunkową, ale z tego względu, że stadion będziemy wynajmowali dopiero od marca, to być może będzie licencja warunkowa. Raczej się o to nie boimy. Mam nadzieję, że proces licencyjny przejdziemy bez problemu - dodał Strzelczyk.

ZOBACZ WIDEO: Prof. Marek Harat: Obrażenia Tomasza Golloba były bardzo poważne
KUP bilet na 2019 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland!

Czy rozpoczęcie współpracy z Giernalczykiem to słuszny ruch działaczy TŻ Ostrovia?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (5):

    Pokaż więcej komentarzy (2)