Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Steven Mauer wyjeżdża na torWP SportoweFakty / Oliwer Kubus / Na zdjęciu: Steven Mauer wyjeżdża na tor

Sprzęt ma imponujący. Jak będzie z umiejętnościami?

Michał Konarski
Michał Konarski
Steven Mauer pod względem sprzętowym jest niemal gotowy do przyszłego sezonu i walki o skład Polonii. Kibice zadają sobie jednak pytanie, czy ten zawodnik prezentuje już odpowiedni poziom, by skutecznie walczyć o ligowe punkty.

22-latek nie chce być wypożyczonym do innego klubu, tylko starać się o angaż w Bydgoszczy. - Zdecydowanie chcę jeździć w Polonii. Wraz z moim teamem jesteśmy na to przygotowani i zrobimy, co w naszej mocy. Po to jestem w drużynie, żeby startować w lidze - nie ukrywa Steven Mauer.

Choć Niemiec nie ma póki co jeszcze zbyt wielu sukcesów, to jego baza sprzętowa wygląda naprawdę nieźle. Zawodnik jest już na ostatniej prostej, jeśli chodzi o przygotowanie do sezonu. - Motocykle są już u mnie w garażu. Wprowadzamy w nich korekty i robimy tuning. Wymieniamy wszystkie zużyte części na nowe, które mają lepiej się sprawować. Sprzętowo jesteśmy ustawieni i gotowi - opisał.

Nowy nabytek Polonii twierdzi, że najlepszą szkołą żużla jest właśnie Bydgoszcz. Dlaczego? - Nie ma lepszego miejsca na zdobywanie doświadczenia. Bardzo znany tor, kojarzony przede wszystkim z osobą Tomasza Golloba, który na nim potrafił wyczyniać cuda. Wielu zawodników lubi tam jeździć, często słyszałem takie opinie. Sporo wiem o tym klubie - zakończył Mauer.

ZOBACZ WIDEO Gollob planował start w Rajdzie Dakar. "Miałem pomysł na następne 10 lat funkcjonowania w sporcie"POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

Czy Steven Mauer jest w stanie solidnie punktować dla Polonii?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (8):

Wszystkie komentarze (8)

Komentarze (8)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL