Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Wybrzeże - Polonia BydgoszczWP SportoweFakty / Grzegorz Jarosz / Wybrzeże - Polonia Bydgoszcz.

Diametralne zmiany u zawodnika Polonii. Sezon 2018 ma być zupełnie inny

Michał Konarski
Michał Konarski
18-letni żużlowiec szykuje się do sezonu inaczej, niż w poprzednich latach. Ma to przynieść efekt na torze w postaci skutecznej jazdy. - Fizycznie będę bardzo dobrze przygotowany - deklaruje Tomasz Orwat.

Młodzieżowiec Polonii rozpoczął jakiś czas temu współpracę z trenerem sportów walki. Idzie zatem śladem żużlowców Betardu Sparty Wrocław. - Moje przygotowania zdecydowanie różnią się od poprzednich. Dzięki pomocy cukierni Rem Marco mam możliwość pracy z trenerem Łukaszem Rambalskim. Trenuję z nim trzy razy w tygodniu. Do tego basen, rower czy boks. Jestem zachwycony tą współpracą - nie ukrywa Tomasz Orwat.

Wychowanek bydgoskiego klubu już na tym etapie przygotowań odczuwa ich zalety. - Wiem, że fizycznie będę bardzo dobrze przygotowany. Już czuję różnicę w porównaniu z tym, co było w latach wcześniejszych. Dzięki sponsorom, także sprzętowo nie powinienem odstawać - dodał.

Jest jednak rzecz, która Tomasza Orwata cieszy najbardziej. Pomoże mu ona w przemieszczaniu się na kolejne zawody. - Przede wszystkim w końcu będę miał wymarzonego busa dzięki firmie Murplex. Nie mogę się już doczekać, kiedy będę mógł się wszystkim odwdzięczyć za okazaną pomoc i wsparcie. Czekam na sezon i przy okazji pozdrawiam kibiców Polonii - zakończył młody zawodnik.

ZOBACZ WIDEO: Tomasz Gollob prezesem Polonii? "To musi być poważna propozycja, bo na niepoważne rzeczy nie mamy czasu"

Czy uważasz, że współpraca z trenerem sztuk walki powinna być obowiązkowym elementem przygotowań?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (8):

Wszystkie komentarze (8)

Komentarze (8)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL