Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Tomasz Jocz / Na zdjęciu Chris Holder przygotowujący się do wyjazdu na tor

Wielki powrót Chrisa Holdera do Poole Pirates

Dawid Borek
Dawid Borek
Jeszcze w drugiej połowie grudnia wydawało się, że Chris Holder nie wróci do Poole Pirates. Tymczasem Australijczyk dogadał się ostatecznie z Mattem Fordem i znów będzie zdobywał punkty dla Piratów.

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Działacze Poole Pirates od jakiegoś czasu namawiali Chrisa Holdera do powrotu do byłego klubu. W pewnym momencie rozmowy stanęły jednak w martwym punkcie i wydawało się, że Australijczyk nie będzie ponownie startował w barwach Piratów. - To trudny temat. Mamy różne myśli w pewnej kwestii. Chcę jednak zaznaczyć, że w tym wypadku nie chodzi o pieniądze. Decydują inne rzeczy, które na ten moment nie pozwalają na powrót Chrisa do Poole - mówił w drugiej połowie grudnia Matt Ford.

Choć szef Piratów nie widział szans na powrót Chrisa Holdera do Poole Pirates, to strony kontynuowały rozmowy o przyszłości. Te zakończyły się powodzeniem i Australijczyk podpisał umowę z klubem, w którym startował w latach 2008-2016. - Wiem, że nasi kibice od jakiegoś czasu zastanawiali się, czy Chris wróci do Poole. Teraz mogę w końcu powiedzieć, że tak się stanie. W minionym sezonie tęskniliśmy za nim, za jego doświadczeniem i przywódczym charakterem. Holder to legenda naszego klubu i jestem niezmiernie szczęśliwy, że znów pojedzie w barwach Poole Pirates - skomentował Matt Ford, cytowany przez speedwaygp.com.

Oprócz Chrisa Holdera, w przyszłym sezonie punkty dla Piratów będą zdobywali także Brady Kurtz, Josh Grajczonek, Kacper Woryna i Mateusz Szczepaniak.

ZOBACZ WIDEO W żużlu nie obyło się bez skandali. Był doping i korupcja

Czy Chris Holder podjął słuszną decyzję, wracając do Poole Pirates?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (9):

Wszystkie komentarze (9)

Komentarze (9)

PRZEJDŹ NA WP.PL