WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Adrian Skorupski / Na zdjęciu: Hans Andersen

65 dni do oficjalnego rozpoczęcia sezonu. Poznaliśmy datę i lokalizację tradycyjnego turnieju

Dawid Borek
Dawid Borek
Turniej Ben Fund Bonanza, który od kilku lat otwiera żużlowy sezon w Wielkiej Brytanii, w tym roku odbędzie się w Peterborough. Poznaliśmy także jego datę oraz pierwszych uczestników.

KUP bilet na 2019 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland!

Turniej Ben Fund Bonanza to impreza charytatywna. Dochód z jej organizacji przeznaczany jest na pomoc kontuzjowanym żużlowcom. Rok temu zawody gościły w Glasgow i zakończyły się triumfem Richarda Lawsona.

Tegoroczna edycja turnieju, od którego od kilku lat rozpoczyna się żużlowy sezon w Wielkiej Brytanii, zostanie zorganizowana na stadionie w Peterborough. Odbędzie się 18 marca.

Udział w zawodach potwierdzili już Hans Andersen, Kenneth Bjerre, Chris HarrisScott Nicholls i Ben Barker.

- Jako klub jesteśmy w siódmym niebie, że zorganizujemy Ben Fund Bonanza. Zgłaszaliśmy taką chęć już od kilku lat, a teraz, w końcu, nasze starania pozytywnie się zakończyły. Nasz stadion to idealne miejsce na goszczenie takiej imprezy. Ponadto, Peterborough to dogodna lokalizacja dla kibiców, którzy będą chcieli przyjechać na turniej z różnych części kraju - raduje się Ged Rathbone, szef Peterborough Panthers.

ZOBACZ WIDEO Finał PGE Ekstraligi to był majstersztyk w wykonaniu Fogo Unii!Redakcja WP SportoweFakty na Instagramie, śledź nasze STORIES!

Czy odliczasz już dni do początku sezonu w Polsce?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL