Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Mirosław JabłońskiWP SportoweFakty / Tomasz Kordys / Na zdjęciu: Mirosław Jabłoński

W Gnieźnie wychodzą z kolejną propozycją dla kibiców. Zorganizują bal

Natalia Zawodna
Natalia Zawodna
Wielkimi krokami zbliża się I Bal Żużlowca, organizowany przez Start Gniezno. Podczas trwania imprezy goście będą mogli spotkać się z działaczami oraz zawodnikami beniaminka Nice 1. Ligi Żużlowej.

Bal odbędzie się 2 lutego w Restauracji Hubertus. Początek imprezy zaplanowano na godzinę 20.00. - Jesteśmy zdania, że jest to dobry pomysł, który przyjmie się wśród kibiców. W przeszłości były organizowane takie imprezy w Gnieźnie i cieszyły się one powodzeniem. Chcielibyśmy do tego powrócić, tak aby bal miał charakter cykliczny - mówi Radosław Majewski, rzecznik prasowy Startu Gniezno.

Jeśli mowa o gnieźnieńskich żużlowcach, to otrzymaliśmy zapewnienie, że na balu pojawi się cała krajowa kadra drużyny z Grodu Lecha. Goście nie będą mieli okazji zatem poznać nowych nabytków gnieźnieńskiej ekipy - Juricy Pavlica i Kima Nilssona.

Podczas karnawałowej zabawy odbędą się licytacje, z których całkowity dochód przekazy zostanie na szkółkę działającą przy GTM Start Gniezno.

Zaproszenie na bal kosztuje 240 zł od pary i jest dostępne w sekretariacie klubu.

ZOBACZ WIDEO Falubaz przespał okres transferowy. "Za późno się zorientowali, że trzeba działać"POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

Czy podobają ci się najnowsze plany Startu Gniezno?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (6):

Wszystkie komentarze (6)

Komentarze (6)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL