Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Krzysztof Mrozek, Lars Skupień i Jarosław Dymek WP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / Krzysztof Mrozek, Lars Skupień i Jarosław Dymek

Kubki z prezesem robią furorę. Klub sprzedał 100 sztuk w dwa dni

Dariusz Ostafiński
Dariusz Ostafiński
ROW Rybnik włączył się w akcję pomocy 21-letniej Oli z Wodzisławia, która uległa wypadkowi na torze kartingowym. Klub wyprodukował w tym celu kubki z wizerunkiem prezesa Krzysztofa Mrozka. Pierwsza partia poszła, zamówiono następną.

Gwiazdami większości klubów są zawodnicy, ale w ROW-ie Rybnik od dłuższego czasu skutecznie gra się wizerunkiem prezesa Krzysztofa Mrozka. Wystarczy wspomnieć ubiegłoroczne plakaty zapraszające na ligę, gdzie Mrozek wcielił się w rolę Jamesa Bonda. Teraz przyszła pora na serię "Mroźnych Kubków".

100 kubków z charyzmatycznym działaczem już poszło i jest to dobra wiadomość, bo cały dochód ma być przeznaczony na pomoc dla 21-letniej Oli z Wodzisławia Śląskiego, która uległa ciężkiemu wypadkowi na torze kartingowym w Zwardoniu. Zdarzenie miało miejsce 12 listopada. Tylna oś gokarta wciągnęła szalik, który dziewczyna miała na szyi. Ola, w ciężkim stanie, została przetransportowana do szpitala w Sosnowcu. Ma uszkodzone kręgi na odcinku szyjnym i rdzeń kręgowy.

Ola leży na oddziale intensywnej terapii. Jej płuca nie pracują samodzielnie, a ciało jest sparaliżowane od szyi w dół. ROW zamówił kolejną dostawę kubków.

ZOBACZ WIDEO W żużlu nie obyło się bez skandali. Był doping i korupcja

Jak podobają ci się kubki z wizerunkiem prezesa ROW-u?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (14):

Wszystkie komentarze (14)

Komentarze (14)

×
    Wszystkie komentarze (14)
    PRZEJDŹ NA WP.PL