Najnowsze Wyniki/Kalendarz
zawodnicy w trakcie meczu TŻ Ostrovia - Speed Car Motor WP SportoweFakty / Jakub Janecki / Na zdjęciu: zawodnicy w trakcie meczu TŻ Ostrovia - Speed Car Motor

Memoriał Rifa Saitgariejewa oficjalnie zainauguruje sezon w Ostrowie Wielkopolskim

Dawid Borek
Dawid Borek
Działacze TŻ Ostrovii znów zorganizują Memoriał Rifa Saitgariejewa. Turniej oficjalnie otworzy nowy sezon w Ostrowie Wielkopolskim.

Przed rokiem 19. edycja Memoriału Rifa Saitgariejewa zakończyła się triumfem Patryka Dudka, który w wyścigu finałowym zostawił za swoimi plecami Bartosza Zmarzlika, Macieja Janowskiego i Andrzeja Lebiediewa. Za nieco ponad dwa miesiące w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się już 20. odsłona turnieju upamiętniającego rosyjskiego żużlowca.

Tegoroczny Memoriał Rifa Saitgariejewa odbędzie się 2 kwietnia, rzecz jasna na ostrowskim torze. - Jeśli chodzi o formułę, to chcemy zorganizować turniej na zasadzie test-meczu, gdzie TŻ Ostrovia będzie się ścigała z reprezentacją Rosji. Niedługo będziemy ujawniać szczegóły. Chcemy zrobić fajną oprawę, by uczcić pamięć naszego Rifa - zapowiada Radosław Strzelczyk w rozmowie z wlkp24.info.

XX Memoriał Rifa Saitgariejewa oficjalnie otworzy sezon 2018 w Ostrowie Wielkopolskim. Pierwszy mecz ligowy na własnym torze ostrowianie odjadą natomiast 22 kwietnia, gdy zmierzą się z KSM Krosno.

ZOBACZ WIDEO Falubaz przespał okres transferowy. "Za późno się zorientowali, że trzeba działać"

Czy cieszysz się, że w Ostrowie znów odbędzie się Memoriał Rifa Saitgariejewa?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL