Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Patryk Dudek na Gali PGE EkstraligiWP SportoweFakty / Łukasz Trzeszczkowski / Patryk Dudek na Gali PGE Ekstraligi.

Patryk Dudek zagości w Dzień Dobry TVN

Dawid Borek
Dawid Borek
Kolejny telewizyjny występ zaliczy w niedzielę Patryk Dudek. Tym razem wicemistrz świata zagości w studiu magazynu śniadaniowego Dzień Dobry TVN.

Ta zima jest dla Patryka Dudka bardzo pracowita. Oprócz przygotowań fizycznych pod kątem zbliżającego się sezonu, wicemistrz świata bierze udział w różnych galach. Na początku stycznia 25-latek wziął na przykład udział w imprezie związanej z 83. edycją Plebiscytu na Najlepszego Sportowca Polski, gdzie zajął szóste miejsce, by tydzień później odebrać statuetkę najlepszego lubuskiego sportowca na Gali Sportu Lubuskiego Gazety Lubuskiej.

W najbliższą niedzielę zawodnik Falubazu Zielona Góra znów zagości w telewizji, tym razem w stacji TVN, gdzie wystąpi w magazynie śniadaniowym Dzień Dobry TVN. - Czy będzie następcą Tomasza Golloba? Tylko u nas skazany na żużel - Patryk Dudek - czytamy w zapowiedzi porannego magazynu, który rozpocznie się o godzinie 8:00.

Chwilę po opuszczeniu telewizyjnego studia wicemistrz świata obierze kurs na Szklarską Porębę, gdzie od niedzieli będzie odbywało się zimowe zgrupowanie Falubazu Zielona Góra.

ZOBACZ WIDEO Falubaz przespał okres transferowy. "Za późno się zorientowali, że trzeba działać"POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

Czy będziesz oglądał/a niedzielny magazyn Dzień Dobry TVN z gościnnym występem Patryka Dudka?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (17):

Wszystkie komentarze (17)

Komentarze (17)

×
    Wszystkie komentarze (17)
    PRZEJDŹ NA WP.PL