Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Tomasz Rempała przed Arkadiuszem PotońcemWP SportoweFakty / Oliwer Kubus / Na zdjęciu: Tomasz Rempała przed Arkadiuszem Potońcem

Tomasz Rempała jeszcze nie kończy kariery. Podpisał kontrakt w Nice 1.LŻ

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
Miniony sezon był nieudany dla Tomasza Rempały, gdyż nie mógł się on przebić do składu Stal-Met Kolejarza Opole. Kompletnie cicho było o nim w okresie transferowym, ale jak się okazuje, ostatecznie udało mu się podpisać kontrakt.

Niespełna 40-letni żużlowiec związał się tzw. "kontraktem warszawskim" z I-ligową Speedway Wandą Kraków. Umowa ta nie gwarantuje mu miejsca w składzie, ale gdyby znalazł się chętny na jego usługi, to w każdej chwili może odejść na zasadzie wypożyczenia, bez konieczności czekania na okienko transferowe.

Trzeba też pamiętać, że krakowianie posiadają w swojej kadrze jedynie dwóch polskich seniorów i trzech młodzieżowców, co przy limicie czterech krajowych zawodników w składzie jest dość ryzykowne, więc niewykluczone, że Tomasz Rempała mógłby się Wandzie w trakcie sezonu przydać.

- Rok temu trochę się pośpieszyłem z podpisaniem kontraktu, może trzeba było jeszcze zaczekać - mówi wychowanek Unii Tarnów. Jeszcze w 2016 roku, Rempała w barwach Kolejarza pojechał kilka dobrych meczów na zapleczu PGE Ekstraligi, ale już w 2017 wystąpił w zaledwie jednym spotkaniu 2.LŻ. Wziął też udział w kilku turniejach poza granicami kraju - w Czechach, Niemczech i na Ukrainie.

ZOBACZ WIDEO Pawlicki & Vegenerat szykują się na SGPnarodowy (WIDEO)

Czy Tomasz Rempała, powinien być rezerwowym seniorem w Wandzie Kraków?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (13):

 • MOTOR Zgłoś
  Śmieją się z T. Rempały, ale jak mu wyjdzie mecz albo więcej w stylu Stasia Burzy to Gała i inne wynalazki w Krakowie popłyną:)
  • KibicujemyNaLuku Zgłoś
   Nie mogę patrzeć na jego juniorska sylwetkę na motocyklu. Gość jednak zaskoczyć potrafi. Pod koniec sezonu 2016 natrzaskal (nie wiem jak) 10pkt Gdańskiem. To więcej niz wówczas Miesiac
   Czytaj całość
   i Gizatullin. Więcej nawet niż Gafurov, Oskar Fajfer, Brzozowski i Krcmar. Oceniam jednak, że nic z niego już nie będzie. Z Marcina Rempaly tez nie. Dosc powiedziec, ze taki Michal Lopaczewski był w 2017 roku lepszy niż oni dwaj.
   • Fanatyk Speedway Zgłoś
    Rempała to już tylko nazwisko,nic więcej.
    Wszystkie komentarze (13)

    Komentarze (13)

     Wszystkie komentarze (13)
     PRZEJDŹ NA WP.PL